Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sértő, vagy illetlen lenne ha...

Sértő, vagy illetlen lenne ha megkérném a vendégeket akikről tudom hogy kintről jöttek, hogy mihelyt bejönnek mossanak kezet, és fertőtlenítsék is le?

Figyelt kérdés
Van nálunk szappan meg minden ami kell hozzá. Én vagyok a paranoiás?? Influenza járvány van ami szintén terjed és még itt van a koronavírus is... Minden betegség most rúgott ki a hámból, és azért ezt egy kicsit előnyösebb ha nem egy baktérium tanya a házam. Nem azért mert olyan fertőzőnek találnám akik eljönnek, csak mindenki kezén ott maradnak a baktériumok. Én is ezt megteszem, mert szerintem ez alap egy ilyen helyzetben és ezt fordítva is elvárom. Ez az vagy nem?? Ti meg szoktátok kérni őket, vagy nem??? (Sokszor átjönnek az idős szüleim és a pici unokatesóm is).

2020. márc. 13. 02:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
53%

#29: ugye tudod, hogy Olaszországban pont az ilyen kezdeti hozzáállás miatt szabadult el a helyzet?

Nálad lehet, csak egy nátha, de ha rajtad keresztül egy idősebb ember elkapja, belehalhat.


Egyébként meg haltak már bele harmincasok, negyvenesek is, akik előtte teljesen egészségesek voltak. Bár tény, jóval kisebb arányban.

2020. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ha beszopod a genetikát, akkor 25 évesen is lélégeztetőre kerülsz ahogy a fiatal focista is.. 18 napig volt gázon.


Bárkivel megeshet.

2020. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!