Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet ezért nem rendes velem...

Lehet ezért nem rendes velem a főnököm?

Figyelt kérdés
Egy gyakorlaton van egy 24 éves lány főnököm (én 19 vagyok). Röviden a lényeg h egy csoportot vezetünk együtt ahova tinik járnak. Engem szinte figyelmen kívül hagy, nem enged belátást a munkájába, a programokat egyedül szervezi, és ha ő éppen nem lesz ott vagy beteg akkor meg odapasszolja h oké most találd ki, tervezd meg, és vezest le egyedül a programot :) ami amúgy nem esik annyira nehezemre, de elég nagy a kontraszt... Valamint még év elején egyszer beszolt h már 1 hónapja ott vagyok és mégse tudom mi a dolgom (? Wtf). Meg a közös csoportba sem rakott be, és néha a tiniknek is kibeszel h jajj ez nem dolgozik rendesen... Miközben aktív vagyok mindig, ha meg ő nem ér rá mindent megcsinalok tökéletesen és annyi a hála h ramir h jaj köszi <3. Meséltem valakinek aki mind2et ismer és mondta h szerinte a lány kicsit féltékeny rám mert sokkal jobb a családi hátterem, sokkal szebb vagyok és nem akarja h én legyek a jobb itt is ebben a munkában ezért próbálja mutat h ő a főnök. Ez lehetseges vagy csak szimplán szerencsétlennek tart és utal? 19L

2020. ápr. 14. 16:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt hozza kell tennem, h ez a tipikus el vagyok ájulva magamtól olyan kedves és szuperjofej vagyok típusú lány, szóval tudom akkor miért zavarom őt ennyire
2020. ápr. 14. 16:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen nem lehet valaki igazi főnök.

Hagyd az ilyen műfőnököket, és ne várj tőlük semmit.

Csináld amit mond, mert 19 évesen hidd el nem ez lesz karriered csúcsa.

Annyit dolgozz amennyit muszáj, egy perccel se többet, mert nem érdemes.

Majd fog még ő szivességet kérni nyugi, akkor meg majd dönts belátásod szerint.


Ezek a 24 éves főnökök azért vannak legtöbbször, hogy a közelébe se juthass a valódi döntéshozóknak!

2020. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny
2020. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, és munkastratégiai szempontból azon is látszik, hogy ő nem valódi döntéshozó, hogy nem meri megosztani a felelősséget veled, mert az ő munkáját is számonkérik!

Ezért csinál mindent egymaga, mert ha hibázik akkor azért ő a felelős, ha te hibázol akkor ő meg ott sem volt.


Az ilyenek nem főnökök, max bizalmasok a főnökhelyettesnél.


Az igazi főnöknek nincs magyarázkodni valója senki felé sem!

2020. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igaz a főnök főnök egy jófej 40es csávó, de ennek a helynek ő a "vezetője", úgyhogy itt úgymond ő a főnököm...
2020. ápr. 14. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Féltékeny. Nem akarja, hogy rendesen betanulj, nehogy jobban csináld nála.


Miért ne lehetne 24 évesen főnök? Az én főnököm nagy élelmiszeripari cég laborjában laborvezető, én meg a helyettese, miindketten 26 évesek vagyunk, ő meg mar 2 éve főnök. Ez miert olyan elkepzelhetetlen?

2020. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A "jófej főnök" álarc se tévesszen meg kérdező.

Az ilyen emberek attól főnökök, hogy tudják használni a munkaerőt.

Neked csak annyi esik le, hogy "jófej" ,de ez csupán egy vezetői protokolláris viselkedésminta, viszont ha nem végzed számára megfelelően a munkát "nem vagy jó a csapatnak".

Akkor szemrebbenés nélkül rúg ki, miután a teljes nevedet se tudta soha.

2020. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 6


És melyik lenne ez a nagy élelmiszeripari cég?

Kalifa? Vagy a Mogyi?

2020. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kettőt ismered csak Mo-n a több tucat közül?
2020. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Féltékeny, hatalom- és irányításmániás, sz@rkeverő... Csak annyira legyél vele beszélőviszonyban amennyire muszáj. A tiniknél ne mószerold, mond meg legfeljebb, hogy ismered milyen, nem reagálsz rá, döntsék el a fiatalok, mit gondolnak rólad, de ne pletykák, hallomások alapján, hanem a saját tapasztalataikból kiindulva... A fentiek alapján ilyen meg egy 24 évesnek is nehéz, a tiniktől nem tudom mit várok, de hátha akad értelmes is köztük...
2020. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!