Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet ezért nem rendes velem...

Lehet ezért nem rendes velem a főnököm?

Figyelt kérdés
Egy gyakorlaton van egy 24 éves lány főnököm (én 19 vagyok). Röviden a lényeg h egy csoportot vezetünk együtt ahova tinik járnak. Engem szinte figyelmen kívül hagy, nem enged belátást a munkájába, a programokat egyedül szervezi, és ha ő éppen nem lesz ott vagy beteg akkor meg odapasszolja h oké most találd ki, tervezd meg, és vezest le egyedül a programot :) ami amúgy nem esik annyira nehezemre, de elég nagy a kontraszt... Valamint még év elején egyszer beszolt h már 1 hónapja ott vagyok és mégse tudom mi a dolgom (? Wtf). Meg a közös csoportba sem rakott be, és néha a tiniknek is kibeszel h jajj ez nem dolgozik rendesen... Miközben aktív vagyok mindig, ha meg ő nem ér rá mindent megcsinalok tökéletesen és annyi a hála h ramir h jaj köszi <3. Meséltem valakinek aki mind2et ismer és mondta h szerinte a lány kicsit féltékeny rám mert sokkal jobb a családi hátterem, sokkal szebb vagyok és nem akarja h én legyek a jobb itt is ebben a munkában ezért próbálja mutat h ő a főnök. Ez lehetseges vagy csak szimplán szerencsétlennek tart és utal? 19L

2020. ápr. 14. 16:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A legjobb hogy amikor leult velem h sz*r amit csinálok, akkor a végén még olyat mondott h jajj de ha tud barmikepp támogatni engem akkor szóljak... Lol, az utolsó ember akitől segítséget kérnék
2020. ápr. 14. 17:15
 12/13 anonim ***** válasza:

Hátha ő így gondolkodik, akkor valami probléma van a fejében...

Akkor miért vállalt titeket a gyakszira? Ja, a mani miatt...

2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Olyan is volt h valaki meghívott valahova, ő egy másik városban lakik és már délután el kellett volna induljak h este odaerjek.. A lényeg h el akartam keretozni h most az egyszer lenne egy programom és h lehet e szabadnapom, gondoltam úgyis utal most majd örül h nem kell elviselnie engem. Erre azt mondta h jajj de neki szüksége van rám, kell még egy felelős.... Nem értem miért kell ennyire kcsognek lennie velem. Természetesen mondtam h jó akkor megyek, de tényleg én mindig rendes vagyok vele, ő meg bár nem direktbe de egy pcsa velem...
2020. ápr. 14. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!