Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jártok egyedül strandra?

Jártok egyedül strandra?

Figyelt kérdés

Eleinte rossz érzéssel mentem, de nagyon hiányzott az úszás meg egy kis lazítás a szaunában. Azután egyre jobban megszoktam. Szauna, gyógyvíz, olvasás, úszás, napozás, kis alvás, és simán elmegy a nap. Ma pl azt láttam, hogy más nők is járnak egyedül fürdőbe. Eddig ez nem tűnt fel, azt hittem mindenki a párjával/családjával megy.

Ti hogy vagytok ezzel, szerettek egyedül strandolni?

37N


2020. júl. 28. 19:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem, minimum egy ember szükséges a strandoláshoz, hogy tudjunk beszélgetni

Egyedül dögunalom az egész, az úszáson kivűl semmit nem lehet csinálni egyedül

2020. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11- mindig mindent valakivel együtt csinálsz?
2020. júl. 28. 20:12
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiprobaltam. Egyedül nagyon sok mindent lehet csinálni. Ha mindig arra várna az ember, hogy valaki raerjen akkor a programok nagyreszerol lemaradnek
2020. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Tavaly ki akartam menni valahova külföldre csak úgy, de senki nem akart/tudott jönni. Fogtam magam, vettem egy repjegyet, kinéztem egy várost ahonnan az esti járattal haza tudok jönni, és mentem egyedül :) Hihetetlenül élveztem minden percét, szerintem sokszor jobb egyedül menni helyekre, mint díszkísérettel.
2020. júl. 28. 20:22
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már gyógyfürdőzni, úszni egyedül, nincs abban semmi. Nem kell mindig a társaság, kell egy kis Én-idő.

Sőt, egyik hozzátartozóm a lakhelyemhez közeli uszodában dolgozott, így amikor meglátogattam őt ott, és már bezárt az uszoda, mentem is a medencébe. Szuper volt, sehol senki, csak én!:-)

2020. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
De nyaralni viszont egyedül nem szeretnék, mert jó, ha van velem valaki, akivel osztozom az élményeken.
2020. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15 - mit nem adnék egy totál üres medencéért :)
2020. júl. 28. 20:27
 18/26 anonim ***** válasza:
12 Nem de a strandolás egyedül dögunalom
2020. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egy vagy két napos dolog is bőven működik egyedül. Annyi, hogy ki kell nézni azért valami programot, hogy ne céltalanul bolyongjon ott az ember de egészen új élmény. Ráadásul azért nem telejesen igaz, hogy egyedül vagy ott, mert mindenhol vannak emberek.. #13-as voltam.
2020. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A bolyongás megvolt... pont azon gondolkodtam, hogy jobban elfáradok a strandon mint amikor dolgozom. Egyik medencéből mentem a másikba, vissza a plédhez, szauna, pléd, gyógyvíz, pléd, evés, medence... ma a könyvhöz amit vittem, hozzá se nyúltam. Legutóbb viszont sikerült aludni egy jót, csak sajnos valami kölyök leevett fagyival, erre keltem.
2020. júl. 28. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!