Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jártok egyedül strandra?

Jártok egyedül strandra?

Figyelt kérdés

Eleinte rossz érzéssel mentem, de nagyon hiányzott az úszás meg egy kis lazítás a szaunában. Azután egyre jobban megszoktam. Szauna, gyógyvíz, olvasás, úszás, napozás, kis alvás, és simán elmegy a nap. Ma pl azt láttam, hogy más nők is járnak egyedül fürdőbe. Eddig ez nem tűnt fel, azt hittem mindenki a párjával/családjával megy.

Ti hogy vagytok ezzel, szerettek egyedül strandolni?

37N


2020. júl. 28. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

Egy ismerősöm meg egyenesen lesajnálta azt, aki egyedül jár-kel, utazik, hogy az olyan szánalmas...De miért? Nincs mindig társasága az embernek, mert vagy nem érnek rá, vagy nem érdekli őket, stb. Attól én még nem akarok lemaradni pl. egy koncertről.

2020. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Egyedül is szeretek strandra menni, de úgy azért élvezetesebb, ha jön velem valaki. Egyedül is elvagyok azért, volt már hogy így kimentem egy délután a városi strandra, és jó volt. Napoztam, rejtvényt fejtettem, olvasgattam, meg persze azért a medencében is voltam, úsztam. Szeretek amúgy egyedül utazni is, olyankor jobban meg tudom figyelni a város nevezettessegeit, mintha mindig lenne mellettem valaki. Volt már hogy egy haverommal elmentünk várost nézni, de nem maradt meg belőle semmi emlék, csak az hogy végig beszélgettünk.

22/f

2020. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%
Igen csajokat nézni meg csevegni velük. Volt már hogy meg akartak verni:D Alig tudtam elfutni:D A kanja:D
2020. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%
Igazi kánaán nekem, csak a csajok miatt megyek. De mindig élő vízhez. Még abba se nagyon megyek bele nem hogy medencébe:D Más emberekkel együtt. Aztán múltkor majdnem megvertek szeretek veszélyesen élni:D
2020. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam egyedül is menni, akkor sokat szaunázok, úszok, vagy döglök pihenek valamelyik termál medencében, de társaságban is szoktam menni, azt is szeretem. Holnap a csillaghegyi strandra megyek kora délután egyedül.

28/F

2020. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én szoktam egyedül is strandra járni, ismerősök, barátok ritkán jönnek. Jó lenne azért, ha lenne egy kis társaság is. Kérdező, nem megyünk együtt? 40+/F
2020. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!