Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik a szórakozóhelyeke...

Mi történik a szórakozóhelyeken este 11 és hajnali 2 óra között hogy akkor van a legnagyobb forgalom (aminek most kampó)? Hogy mennek ezek utána dolgozni?

Figyelt kérdés

Kijött a szórakozóhelyek kötelező zárásáról szóló rendelet, este 11kor kaputt!

Olvasom a cikket

„A vendéglátóhelyek nagy részének a forgalma 11 és hajnali 2 között realizálódik, tehát ez nagy csapás, de már a sokadik“


A budapesti vendéglátás nagy részben a 11 utáni forgalomra épül

[link]


Tessék elmondani már nekem, aki soha az életben 1x se volt semmiféle szórakozóhelyen se este 11kor se hajnali kettőkor, se semmikor

- mi történik az ilyen helyeken este 11 után hajnali kettőig hogy akkor van a legnagyobb forgalom?


- voltaképp ezek az emberek akik hajnalig ott héderelnek, hogy mennek másnap dolgozni? Vagy a kérdés maga is naiv?


2020. szept. 20. 09:10
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
6%

" akik 10 körül, ők 11-re vannak ott."


Lássuk. 10 re végez. 11re ott van. mikor megy haza? Hajnalban? Mikor alszik? hogy megy másnap melózni?


Nem jön ki a matek.

2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
8, jó de elég sokan nem. sőt a többség inkább eljár szórakozni, "Tisztességes ember nem ér rá hajnalig fetrengeni iszogatni." te ezzel a mentalitássl a kisebbséget képviseled. Az egyetemisták és fiatalok többsége nem így áll hozzá, ha tetszik ha nem.
2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%
11/ délutános műszak, amúgy a fiatalokról írok inkább, a huszonéves harmincas korosztályról nekik 5-6 óra alvás még elég. tehát hajnali 1-ig ott vannak simán haza érnek 2-re majd 8-kor kelnek. Ne kötekedj ezek valós dolgok. Attól hogy te még nem láttál ilyet elég sokan így vannak.
2020. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
74%
nem is feltétlen délutános , de aki 8-kor 9-kor kezd reggel kipiheni magát 2-kor 3-kor is. Nem az persze aki 60-80km-t utazik hanem aki ott lakik a munkahely közelében és ők vannak többen.
2020. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

Én aki járok ilyen helyekre, azért érek oda 11re, mert ahogy az egyik válaszoló is leírta alapozunk, hogy ne ott költsünk, mert az úgy sokkal drágább lenne.

Azt is hozzá kell tennem, hogy az ilyen fajta szórakozóhelyeken,(ahova én is járok) az átlag korhatár olyan 20. Aki meg lemegy este iszogatni, az miért ne tehetné meg? Nem bánt meg vele se téged, se engem.

Itt most azért egy vírusról van szó, ez egy teljesen más, idegen helyzet mindenkinek.

2020. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

" most azért egy vírusról van szó, ez egy teljesen más, idegen helyzet mindenkinek."



Remélem az összes hely ami most bezár emiatt ki se nyit soha többet.

2020. szept. 20. 10:01
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
16/ Akkor csődbe menne a gazdaság. MIért nem lehet elfogadni , hogy valaki szeret szórakozni járni? HA valaki mmás akkor le kell nézni? Akkor te sem vagy különba nagy átlagnál.
2020. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
48%
Én egyetemista vagyok, és elképzelni sem tudom, hogy heti 14 óra mellett bulizni járjak hetente 2x, úgy, hogy tisztességesen tudjak tanulni mellette, és a legkésőbb délelőtt 10-kor kezdődő órámra szalonképes állapotban érkezzek meg úgy, hogy hajnali 2-ig vagy még tovább bulikáztam. Érthető, hogy akinek van heti 5-6 órája, az "megteheti", de valahogy mindig az a tapasztalatom, hogy vizsgaidőszakban meg megy a sírás, hogy bárcsak bejártak volna előadásra stb. Arról nem is beszélve, hogy mennyi pénz megy el egy-egy ilyen bulin, úgy hogy szegény egyetemistának amúgy kell az a pénz albérletre, kajára, hazautazásra stb. és meg kell sajnálni, hogy egyetem mellett esetleg dolgozik is. Az, aki hétköznap rendszeresen bevállal ilyen bulikat, a saját életét nehezíti meg, és egyszerűen nem fér a fejembe az, hogy huszonéves elvileg érett felnőttként mégis hogy nem képes valaki ennyire előre gondolkodni, hogy lássa azt, hogy ennek ő vizsgaidőszakban vagy amikor majd nem tudja fizetni az albit még meg fogja inni a levét. Félreértés ne essék én is járok bulizni, de nem minden héten, és akkor is csak hétvégén, amikor tudom, hogy mindegy az, hogy másnap mikor kelek fel, mit csinálok, és milyen állapotban vagyok, de biztos velem van a baj, hogy én elsősorban tanulni, nem pedig bulizni járok az egyetemre.
2020. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne mehetnék szórakozni és új emberekkel megismerkedni. Nem akarok bunkó lenne, de mivel úgy látom, hogy neked nem számít, nekem miért számítson? Ez annyira a befásult emberekre jellemző. Majdnem olyan,hogy ha az én tehenem megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is. Mert te nem akarsz oda menni,miért ne mehetne más, gondolom nem miattad van nyitva, hanem más hozzám hasonló embertársainknak.
2020. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon örülök, hogy te ilyen szorgalmas vagy. Az én nővérem az orvosira jár, és minden héten ment bulizni (még én is meglepődtem) és 4.5 átlaga lett évvégén.(ettől függetlenül mindennap tanult és részt vett a előadásokon) Általába amúgy egyetemen csütörtökön szokott ilyen nagy buli lenni, mert pénteken alig van órájuk (nyilván úgy veszik fel) Szerintem ide is illik az a mondás, hogy mindig arra van időd, amire akarod, hogy időd legyen.
2020. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!