Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik a szórakozóhelyeke...

Mi történik a szórakozóhelyeken este 11 és hajnali 2 óra között hogy akkor van a legnagyobb forgalom (aminek most kampó)? Hogy mennek ezek utána dolgozni?

Figyelt kérdés

Kijött a szórakozóhelyek kötelező zárásáról szóló rendelet, este 11kor kaputt!

Olvasom a cikket

„A vendéglátóhelyek nagy részének a forgalma 11 és hajnali 2 között realizálódik, tehát ez nagy csapás, de már a sokadik“


A budapesti vendéglátás nagy részben a 11 utáni forgalomra épül

[link]


Tessék elmondani már nekem, aki soha az életben 1x se volt semmiféle szórakozóhelyen se este 11kor se hajnali kettőkor, se semmikor

- mi történik az ilyen helyeken este 11 után hajnali kettőig hogy akkor van a legnagyobb forgalom?


- voltaképp ezek az emberek akik hajnalig ott héderelnek, hogy mennek másnap dolgozni? Vagy a kérdés maga is naiv?


2020. szept. 20. 09:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondom én se szeretnék ilyen környéken élni, nem bírnám. De mindig felmenteni az embereket, gondolom, az a bulinegyed nem most alakult ki. Amikor kialakult, miért nem költöztek el, akkor még elég jó árba is eltudták volna adni. (én véleményem) Mert az a ők házuk, hogy ők ott nevelték fel a gyerekeiket. Amúgy tapasztalatim alapján az idősek, úgy alszanak, hogy egy bombát is végig aludnának.
2020. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

". Amikor kialakult, miért nem költöztek el,"


Ja értem!!! Szóval 40-50 éve odamegyek egy akkor halál nyugis környékre, majd jön 20 évre rá egy szaros szórakozóhely ami felfordítja az egész környéket -és miért nem ÉN megyek el... én aki 40 éve ott vagyok! Én menjek el annak a kedvéért aki most jött!

Hát világos!!!!


Ember, TE ESZEDNÉL VAGY???

2020. szept. 20. 11:15
 33/36 anonim ***** válasza:
75%
Ember én eszemnél vagyok. Annyira más a látásmódod, mit sok másik embernek és beállítod őket hülyének. Pedig nem azok, te se vagy az. Csak máshogy látjuk a világot. Az idősek, meg jó sok ember, annyira kötődik egyes dolgokhoz pl. házhoz. Hogy akkor se költözne el, ha tudja, hogy máshol jobb lenne neki. Te meg ezt nem érted? Az emberek szeretik magukat áldozati bárányként lefesteni.
2020. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező hány éves?
2020. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
kb 10
2020. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
78%
Biztos idős lehet, ők nem képesek alkalmazkodni a változásokhoz... Értsd meg, a város folyamatosan változik, szórakozóhelyre van igény, igenis vagy szokja meg az ott lakó, vagy költözzön el, ha zavarja! Ilyen hozzáállással semmi változás, újítás nem lenne Budapsten, és csak folyamatosan amortizálódna le a város...
2020. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!