Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik a szórakozóhelyeke...

Mi történik a szórakozóhelyeken este 11 és hajnali 2 óra között hogy akkor van a legnagyobb forgalom (aminek most kampó)? Hogy mennek ezek utána dolgozni?

Figyelt kérdés

Kijött a szórakozóhelyek kötelező zárásáról szóló rendelet, este 11kor kaputt!

Olvasom a cikket

„A vendéglátóhelyek nagy részének a forgalma 11 és hajnali 2 között realizálódik, tehát ez nagy csapás, de már a sokadik“


A budapesti vendéglátás nagy részben a 11 utáni forgalomra épül

[link]


Tessék elmondani már nekem, aki soha az életben 1x se volt semmiféle szórakozóhelyen se este 11kor se hajnali kettőkor, se semmikor

- mi történik az ilyen helyeken este 11 után hajnali kettőig hogy akkor van a legnagyobb forgalom?


- voltaképp ezek az emberek akik hajnalig ott héderelnek, hogy mennek másnap dolgozni? Vagy a kérdés maga is naiv?


2020. szept. 20. 09:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemistaként simán eljártunk bulizni heti kétszer. Viszont a "törzshelyünkön" úgy nézett ki az italakció, hogy este 9 előtt kb minden harmadáron volt, amit szerettünk, szóval mi hétkor, negyed nyolckor taliztunk, kilencig nagyüzemben iszogattunk, 20.55kor kikértük az utolsó kört, és szorongattuk táncolás közben egész este.

A korai kezdés miatt éjfélre általában kifáradtunk, ritka volt, ha ennél tovább maradtunk. Olyankor utána még elmentünk kajálni valamit, ami épp nyitva volt, aztán mindenki haza.

Ja igen, így a reggeli felkelés sem volt lehetetlen. :)


Ezen tendencia mentén mi simán szétbuliztuk volna magunkat egy este 11es korlátozás mellett is.


Nem jelenti ez a szórakozóhelyek végét, alkalmazkodni kell. Megfelelő akciókkal, nyitással simán be lehet csábítani korábban is a népet. Minket (és sok hasonlót) is becsábítottak italakciókkal X éve, pedig akkor még vírus se volt...

2020. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%
Titeket igen ,de aki dolgozik estig na azokat már nehéz lesz.
2020. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem ki sem nyitnak többet a most bezáró szórakozóhelyek."


Ahhoz képest, hogy mekkora mintapolgár vagy, aki a saját elvei szerint képzeli el mindenki más életét, simán azt kívánod, hogy több tucat vállalkozás becsődöljön, ezzel nehéz helyzetbe taszítva a munkavállalókat és a vállalkozót is. Gratulálok.


Miért gondoljátok, hogy csak a ti hozzáállásotok helyes? Nektek senki nem mondja, hogy menjetek kocsmába vagy bulizni, de ti azt akarjátok, hogy más ne menjen.

2020. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, hogy a kérdező és több válaszoló is annyira befásult és megkeseredett, hogy azt kívánja, másoknak ne lehessen szórakozási lehetősége... Neked miért fáj az, hogy vannak, akik ilyen módon akarják kiengedni a gőzt, a hét során felgyülemlett stresszt, így akarnak ismerkedni, vagy találkozni a barátokkal, akikkel hét közben nem tudtak összehozni egy találkozót? A szórakozóhelyekre, pubokba járók nagy része tanul, dolgozik, valószínű úgy alakítják a dolgaikat, hogy másnap ne kelljen korán felkelni, bár biztos vannak olyanok is, akik igenis mennek kora reggel dolgozni egy buli után. És akkor mi van? Hadd legyen már valami kis boldogságuk az emberek, ne csak állandóan a munkáról, tanulásról szóljon az élet... Én nem nagyon szoktam bulizni, péntekenként inkább jó korán lefekszem aludni, ettől függetlenül nem ítélek el senkit azért, ha ők inkább fent maradnak hajnalig és isznak, buliznak, senkinek nem ártanak ezzrl.
2020. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

" ha ők inkább fent maradnak hajnalig és isznak, buliznak, senkinek nem ártanak ezzrl."



Kérdezd meg már erről a "bulinegyed" lakosait!! Tüntesések feljelentések, szavazások petíciók millió vannak soksok éve hogy a sok retek szórakozóhely miatt ott LAKNI lehetetlen lassan.

Még népszavazás is volt erről.

Na most ennek annyi. Háistennek.

11kor kalap kabát a sok óbégató bedrogozott utcára hugyozó kihanemén utolsó darab szarnak is. Úgy kell nekik!!!

2020. szept. 20. 10:56
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

11-00 óra körül éri el a szórakozó hely a maximumot, ezt talán 1 óráig tudja tartani, onnantól ez fokozatosan csökken

Én egyetemista vagyok, most kedden volt egy bulink, 10-re mentem, 1-2 óra között jöttem el, még néhány barátommal beszélgettem utána, 4 fele kerültem ágyba, 7kor a semmire felkeltem, nem tudtam visszaaludni. Ritkán van körülöttünk buli, de ha tudom másnap dolgom van, akkor időben felkelek nem lógnék emiatt és képzeljétek, még jó jegyeim is vannak :D

Olyan 2-3 hetente meg jól esik más barátaimmal kiülni valahova péntek/szombat este. Iszogatunk, beszélgetünk, majd éjfél előtt lelépünk...

2020. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

" Iszogatunk, beszélgetünk, majd éjfél előtt lelépünk..."


Na hát mostantól garantáltan korábban lépsz le....

2020. szept. 20. 11:03
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki egy ilyen helyre költözik, tudja, hogy mit vállal, szerintem ő is tudja, hogy nem a külvárosba költözik.

Azt tegyük hozzá, hogy aki bulizni megy az ,,11kor kalap kabát a sok óbégató bedrogozott utcára hugyozó kihanemén utolsó darab szarnak is. Úgy kell nekik!!!” Én járok bulizni, de nem vagyok drogos.

Kezdem úgy érezni, hogy te kevered a szezont a fazonnal.

2020. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam végig minden választ (26-os vagyok). Miért esik neked ilyen rosszul, hogy más bulizni jár? :D nekem kifejezetten jól esik kiülni valahova beszlégetni, esetleg táncolni, de nem mondom, hogy te is ezt tedd. Abban igazad van, hogy korábban lelépek, ez annyira nem visel meg, majd beosztjuk úgy az időnket.

Úgy érzem felesleges volt reflektálnom a 27-es kommentedre, mert a minta polgárok jönnek és lepontoznak, mert más véleményem van, én tiszteletben tartom az övékét. :D

2020. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

"Amikor valaki egy ilyen helyre költözik, tudja, hogy mit vállal, szerintem ő is tudja, hogy nem a külvárosba költözik."



És aki a 60-as 70-es években ment oda és aztán köré és bele épült a bulinegyed az is tudta mit vállal? Hm?

2020. szept. 20. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!