Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kényszerítik rám, hogy...

Miért kényszerítik rám, hogy eldöntsem, hogy mit gondolok a világról és hogy milyen életet éljek? Miért kényszerítik rám, hogy szabad legyek?

Figyelt kérdés
Mélységesen felháborít, hogy köteleznek rá, hogy eldöntsem milyen vallásban higgyek, milyen nézeteket valljak, milyen életem legyen, hogy éljem az életem, milyen legyen az életmódom stb.! Nem akarok szabad lenni, a szabadság, egy undorító dolog. A szabadság miatt vannak háborúk, forradalmak és rengeteg borzalom! Talán az lenne a legjobb, ha az intelligens emberek, egy csoportban, mindenre és mindenkire kiterjedő totális hatalmat gyakorolnak és ez a csoport mondaná meg, hogy mi a jó és mi a nem jó, mert az emberek túl buták ahhoz, hogy eldöntsék, önmaguk, hogy mi a jó és mi a rossz. Nem akarom hogy legyen véleményszabadságom és azt sem, hogy én döntsem el mi a jó és mi a rossz. Én simán lennék egy ilyen rendszer fenntartója, akár a fegyveres erő, akár valamilyen tanács tagjaként, akár valaki másként, aki segíti ezt az elvet megvalósítani teljes mértékben a gyakorlatban is. Talán az lenne a legjobb, ha mindenek élén egy teljhatalmú, totális, újonnan kinevezett, zseni császár vagy vezér állna és ezek a magas intelligenciájú emberek befolyásolnának mindenkit és a legtöbb hatalom azonban az ő kezükben központosulna. Én teljesen mértékben hagynám, hogy ők befolyásoljanak és megmondják hogy éljem az életem. Minden embert totálisan megfigyelnének és korlátoznának, ezáltal nem követne el senki hibát, nem lennének háborúk, nem lennének rossz dolgok.

2021. febr. 4. 19:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem észak-korea tárt karokkal vár :)
2021. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
a szabadságra se kényszerit senki te troll.ez nem jött be.nietzshe meg nem volt ilyen hülye bár voltak baromságai.te csak egy gyenge koszos kis troll vagy.
2021. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
a jó meg rosszat nem megmondják nekünk hanem érzed belül te retard.ehhez minek irányitani valakinek?
2021. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem trollkodás. Inkább hülye a kérdező, ha már minősíteni kell, de lehet még az se
2021. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nincs jogotok azért minősíteni, mert nem akarok szabad lenni! Ne kényszerítsétek rám, mert nem akarom magam eldönteni, hogy miben hiszek!
2021. febr. 4. 21:58
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok szabad lenni! Mondják meg nekem milyen vallásban/nézetben higgyek!
2021. febr. 4. 21:58
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

Csak azért nem lesz hülye a kérdező, mert más a véleménye az ideális világról. Tanulmányok kimutatták, hogy az az ember boldogabb, akinek kevesebb a választási lehetősége, mert így kevesebb eséllyel gondolja meg magát a választással kapcsolatban. Értsd úgy, hogy az emberek jobban szeretnek kettő dolog közül választani, mint 20 közül.

Ahhoz, hogy ezt megértsük, el kell rajta gondolkodnunk, nem pedig egyből elutasítani ezt az elméletet. Jelenleg is úgy működik a társadalmunk, hogy megválasztunk olyan embereket képviselőinknek, akik jobban értenek a politikához, mint mi.

2021. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 17-es!

Szerintem az emberek nem tudják eldönteni, hogy ki a legalkalmasabb, ezért a legintelligensebb embereknek kell mindent irányítani.

2021. febr. 4. 22:01
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
Mit gondolsz a globalizmusról? Én mindenképpen támogatom.
2021. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
97%
Hagyjátok, nem komoly.
2021. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!