Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is kiábrándult a Facebookból?

Más is kiábrándult a Facebookból?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt imádtam, hogy láthatom, melyik ismerősömmel mi történik, hogy megy az élete és csak őket láttam a közös falon és örömmel olvastam a kiírásaikat, néztem a képeiket, videóikat.


Most mindenféle oldal kiírásait látom és, mindegy, mi a tartalom, az emberek veszekednek a kommentszekcióban. (Még egy időjárás jelentés alatt is összekapnak a nyárimádók és a télimádók, pedig az időjárás nem az akaratunk szerint működik).


Az ismerőseim is alig osztanak meg magukról valamit, inkább csak cikkeket meg idézeteket.


Ki kellett követnem néhány ismerőst, mert notóriusan negatív dolgokat osztottak meg sokszor úgy, hogy utána se néztek annak, hogy mi a tartalom háttértörténete és elegem volt, hogy mindig negatívvá teszik a közös oldalt.


Én is már ott tartok, hogy a tényleg fontos dolgokat osztom meg az életemből, mert már elment a kedvem attól, hogy gyakrabban megosszak tartalmat, látva, hogy senki más se teszi már.


Más is érzi úgy, hogy már nem annyira szereti a Facebookot úgy, mint mondjuk 10 éve?


2021. máj. 23. 21:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

*ja és én nem láttam ilyen képet, mondjuk nem is nagyon mászkáltam mostanában közösségi oldalakon a Gyakorit kivéve.

Szeretek mindenkit.

2021. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Sose használtam a facebookot. Meg a többi közösségi oldalt. Nagyon unalmas, haszontalan dolog. (Rokonok közül van, aki használja hébe-hóba)

Akikkel tartom a kapcsolatot azokkal telefonon vagy/és személyesen.

2021. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!