Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért sértő az, ha egy barátom...

Miért sértő az, ha egy barátomnak azt mondom, hogy esetleg ismertessen össze olyan lányismerősével, aki éppen ismerkedne?

Figyelt kérdés
Erre az volt a válasz, hogy ő nem "kerítő". Nem értem, hogy mi ezzel a gond, régen is így ismerkedtek emberek. Behozták a társaságba az egyedül levő ismerőseiket, hátha lesznek, akik megtetszenek egymásnak. Nekem ha lenne párom, és mellette párt kereső lányismerőseim, simán megtenném, semmi kivetnivalót nem érzek benne. Örülnék, hogy segíthetek és összeismertetek embereket.
2021. jún. 13. 23:44
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Köszi, anyu, a kioktatást. Sajnos megsértődtél, mert azt találtam írni, hogy hülye vagy, mert nem érted, amit írok (nem, nem jön be Rogán Cili, csak példát akartam hozni az üresfejű csinibabára, aki a testével eladja magát, hozhattam volna Palvin Barbarát is), és most nyilván azzal a legjobb visszavágni, hogy "ahá, hát, látod, ezért vagy te egyedül!". Imádom ezt az oldalt. Egyszer írjon csak le az ember véletlenül magáról valami gyengeséget, azonnal fel lesz használva ellene bármilyen piti sérelemnél.
2021. jún. 14. 16:04
 32/41 anonim ***** válasza:
Azt nekem írtad, nem én vagyok a 30-as.
2021. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

"Fejlődj még egy picit, és csak aztán állj neki párt keresni."


Ez a másik kedvencem, amikor úgy teszünk, mintha ez az egész kérdés a jellemekről szólna. Miközben szemmel láthatóan sokszor épp a legnagyobb tahók azok, akik bármikor tudnak nőt szerezni maguknak. Te miben fejlődtél egyébként azért, hogy legyen párod? Vettél egy eggyel nagyobb push-up melltartót?

2021. jún. 14. 16:07
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
És csodálkozol, hogy a nők nem akarnak szóba állni veled? Undorító egy ember vagy te. Sajnállak.
2021. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is hasonló a véleményem rólad. Bár nem ismerlek, és te se engem. Azért nem veszem fel, mert tudom, hogy fingod nincs rólam, és csak a sértett ego beszél ilyenkor belőled egy vadidegen felé, aki olyat mert írni neked, ami igaz, még ha neked nem is tetszik. Ez van, majd lenyugszol.
2021. jún. 14. 16:20
 36/41 anonim ***** válasza:
73%
Neki kéne lenyugodnia? Belőled fröcsög az ideg.
2021. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges. Csak leírom, mi történik, hogy érthető legyen. Sok ilyen emberrel találkoztam már itt az oldalon, megszoktam. Az emberek baromi hamar átmennek személyeskedésbe, ha kritizálod, amit írnak.
2021. jún. 14. 16:27
 38/41 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy rá az élő példa.
2021. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
58%

Most írod, hogy nem ismersz, de megis igaz az, amit írsz? Magyarázd már meg nekem, ez hogy lehetséges? Én csak a kérdésedre adtam választ- ami amúgy elég gáz, egy életképtelen fiú képet festi le nekem, aki annyit nem képes megtenni, hogy ráírjon egy lányra, HÁTHA- ugyan már, szedjeössze más, meg az ágyban is majd a haverod lesz vele?- de azért a kapcsolat meg kéne...

Gondolkozz el, ez micsoda paradoxon, és utána hajlandó vagyok beszélni veled. Az írásod alapján értem, miért menekülnek tőled a nők. Én is leráználak, és lehet megszólalnod sem kellene hozzá, olyan visszataszító személyiséged van. Mindenki más hibás, csak te vagy helikopter...

GONDOLKOZZ!

2021. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A 39-esen még én is elgondolkodtam. Én írtam hogy voltam mindkét oldalon. Kérte már tőlem pasi hogy hozzam össze egy barátnőmmel (akármelyikkel) és engem is akartak így összehozni valakivel. Kifejtettem hogy miért találom gáznak a dolgot, de a 39-es hozzászólás rádöbbentett egy újabb okra.

Mi nők azt keressük a férfiakban, hogy érezzük rajtuk az erőt, a magabiztosságot. Valaki olyanra vágyunk aki nem nyom el minket, de érezzük azért hogy ha akarna, könnyedén a kezébe tudná venni a gyeplőt.

Egy olyan pasi akiben nincs annyi bátorság hogy szemtől szembe próbálkozzon, felkeressen, vagy csak odajöjjön ha meglát valahol, emiatt a haverját kéri hogy segítsen neki becsajozni, az nem mutat semmiféle magabiztosságot, sem önállóságot. Nem akarok egy olyan babafiút akinek majd én is foghatom a kezét mint egy gyereknek ha el kell intézni valamit, nem akarok én lenni a férfi a kapcsolatban. Aki már eleve az ismerkedést sem merte egyedül intézni, tökösen, attól valahogy arra számítok hogy nem tud férfiként a támaszom lenni a mindennapokban, hanem csak anyukapótlót keres.

Nekem pl nem az olyan dolgok számítanak hogy legyen gazdag vagy nézzen ki jól, hanem pontosan az a legfontosabb ha a tökéletes férfira gondolok, hogy legyen magabiztos, merész, lehengerlő. Pontosan ez a feltétel hiúsul meg ha valaki a barátjával akarja elintézni hogy kapcsolata legyen.

2021. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!