Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem cink,hogy 28...

Csak szerintem cink,hogy 28 éves férfi létére,tele van a messengere tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Nos már 4 éve beszélek egy pasival,és párszor majdnem összejöttünk,de a távolság miatt eléggé ritkán találkoznánk.De a lényeg az,hogy szinte csak 14-15-16 éves lányokkal beszélget főleg.Semmi szex chat,ne értsétek félre,hanem hétköznapi dolgokról,barátkoznak stb.Legalábbis én ezeket láttam,aztán ki tudja.

Nem tudom,nekem ez annyira furcsa..Vannak persze,felnőtt női barátai is,1-2.


19/L



2022. aug. 11. 13:09
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy csak egyet nem vágok leginkább. Ha őt lenézed bizonyos dolgok miatt + hogyha azt írod róla hogy ő egy senki valaki, akkor egyáltalán miért beszéltek még egymással? Miért foglalkozol vele, vagy azzal hogy milyen emberekkel beszél?


Ezzel abszolút nem a csávót védem, mert szerintem ott is van katt, ha ilyen éretlen kislányoknál rekedt meg és mégcsak nem is olyanoknál akik minimum 18-at betöltötték életkorba.

2022. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Beeteti a relative kislanyok es azokkal kesobb mivel ,, regrol" van kapocs oszetud mjd jonni. A kerdezo erre tokeletes példa, 14-15evesen kezdtetek beselni aminegy akkor 23-24eveshez meg azer durva lett volna. De igy jo par evvel később 18-20evesen meg ha o is oregedett annyira meg se fura. Sokszor lattam mar ilyet, ha nem is total zakkant de azert van baj az o fejeben is. Az meg h pont ne olvastal olya uzit a messengereben nem jeet semmit.
2022. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
84%
Igen, cink.
2022. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem beszélünk már ,szóvá tettem neki és megsértődött
2022. aug. 11. 14:08
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy különb,csak azt hiszed kicsilány. Ha különb lennél nem beszélgettél volna évekig vele.

Ha valahol sok a különbözőség, ott nincs miről beszélni éveken keresztül. És mivel évekig beszélgettél vele, ebből is látszik, hogy sok a hasonlóság, tehát nem vagy különb tőle.

Úgyhogy nem értem, 19 évesen mirefel van a semmire ekkora egód. 🙄🤔🤦

2022. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egy fiatal beszél egy idősebbel az kevésbe cink,mint fordítva 😂😂😂
2022. aug. 11. 14:28
 17/39 anonim ***** válasza:
76%

Hiába szavazgatod le a neked nem tetsző válaszokat, attól nem lesz se igazad, se nem leszel tőle agyilag érett felnőtt.


"Szerintem ha egy fiatal beszél egy idősebbel az kevésbe cink,mint fordítva 😂😂😂"

Naivitásról se hallottál még ezek szerint? Egy kislány mi a fenéről akarna egy tőle 10 évvel idősebbel beszélgetni? Házifeladat készítésében kérted a segítségét?

2022. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
89%
nekem volt ilyen lány haverom 14-15 körül (egyidősek voltunk) akit fűzött egy kb. 30 éves fickó, ő pedig élvezte mert önbizalomhiányos volt és kellett neki a figyelem... gondolom magára ismer a kérdező
2022. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
52%
Én 50 körül voltam, mikor egy bizonyos netes körbe beléptem, netes beszélgetésben mi a f*t számít, hogy ki mennyi idős? Aki azt hiszi, hogy egy tini lány esze ott ér véget, hogy "ma ötösre felelt töriből", az k* nagyot téved. Persze, vannak kis butuskák, de azért a tizenévesek indulnak neki az egyetemeknek, ti szerencsétlenek. Én ugyan férfi vagyok, de szerintem érettségben egy 10 év differencia van még e korban, egy 18 éves lány meg egy 28 éves fiú, az pont pariban van. Sok lány tudja, mit akar ilyenkor, 18 évesen, sok fiú meg még ott van 28 évesen, hogy idétlenül röhög a favicceken. Kamaty nem volt, nem ez volt a cél (ezt tudom, agyatlanul akár lánynak, akár fiúnak nehéz értelmezni), de 15-20 éve tartó jó barátságok igen. Faék egyszerűnek az embert csak a faék egyszerű ember hiszi.
2022. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem furcsa. Vagyis én annak tartanám, és 16 évesen biztos nem akarnék egy 28 évessel összejönni, semmiképpen.

Mégis minek? Az életnek két teljesen más szakaszaiban (kéne) tartunk. Milyen közös témáik vannak egyáltalán?

Barátkozni sem nagyon tudnék egy nálamnál 12 évvel idősebb illetővel, legyen az férfi, vagy pedig nő.

Egyszerűen nem tudom magam elképzelni, hogy miről tudnék beszélgetni velük. Na mindegy.

2022. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!