Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem cink,hogy 28...

Csak szerintem cink,hogy 28 éves férfi létére,tele van a messengere tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Nos már 4 éve beszélek egy pasival,és párszor majdnem összejöttünk,de a távolság miatt eléggé ritkán találkoznánk.De a lényeg az,hogy szinte csak 14-15-16 éves lányokkal beszélget főleg.Semmi szex chat,ne értsétek félre,hanem hétköznapi dolgokról,barátkoznak stb.Legalábbis én ezeket láttam,aztán ki tudja.

Nem tudom,nekem ez annyira furcsa..Vannak persze,felnőtt női barátai is,1-2.


19/L



2022. aug. 11. 13:09
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Jaj drágajóistenem ..ennyire fontos neked,hogy ne legyél le szavazva.

Amúgy szerinted 2022ben egy 14-15-16 éves gyerekkel csak a suliról lehet beszélgetni.Hallod ember,ez a korosztály él igazán manapság.

Látszik,hogy egy kiégett vén ember vagy.

2022. aug. 11. 15:39
 22/39 A kérdező kommentje:
#18 nekem nagyobb az egom mint nektek összesen
2022. aug. 11. 15:40
 23/39 anonim ***** válasza:
83%
Kezdem érteni miért bírta a srác a kérdezőt, hiába 19 éves agyilag még óvodás.
2022. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Én meg kezdem érteni,miert van ennyi leszbikus
2022. aug. 11. 16:16
 25/39 anonim ***** válasza:
78%

Jó mélyre sikerült süllyedned, pedig ez még csak a válaszok harmadik oldala. 😂


Nem érzed a zavart az erőben, hogy nálad 3 kőkemény évvel fiatalabb csajok miatt köpködsz arra a fickóra, akinél te is majdnem egy tizessel fiatalabb vagy? Kicsit sem szembetűnő számodra, hogy totálisan egy kaptafa vagy velük, főleg hogy annyi idős voltál, mikor elkezdtetek beszélni, mint ezek a csajok? Tényleg nem? 😂 Életem, ez a fickó rá van fixálódva erre a korosztályra. 10 évvel le van maradva, különben nem tartaná őket szórakoztatónak. És ne gyere nekem azzal, hogy milyen felnőtt már egy 16-18 éves. Az apja fasza az. 26 éves vagyok és sajnálom, de érezhető a különbség már 6-8 év távlatában is, főleg ebben a korban. Nem nézem le a fiatalabbakat, de szellemileg ép, normális embernek egy ilyen barátság kínos és unalmas. Ha mindannyian idősebbek lennétek 10 évvel, más lenne a helyzet, de ez az egész egy komédia és sajnos te vagy a fő bohóc.


Üdvözlöm a porondmestert!

2022. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
90%

Semmi szexchat, persze, majd el is hiszem.

Ennyi idős ember ha ilyen fiatal lányokkal beszélget, annak pontosan egyetlen oka van.

2022. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Az rendben van,viszont a mi beszélgetésünk ami az első 2 évben történt,és elég ritka is volt,nem szólt másrol,mint a zenéről,koncertekről és néhány hétköznapi dologról.Úgy vagyok vele,hogy mivel nekem sok idő kell,hogy kialakuljon valami,ezért a velem való beszélgetése,lehet nem olyan volt mint a többivel.Mindig is tudtam,hogy kis lányokkal beszélget,de próbáltam vele nem foglalkozni,ez volt még régebben.

Azt a 4 évet pedig nem beszélgettük nyilván teljesen végig.Kimaradt másfél év majdnem.És kb pár hete kezdtünk el beszélni,és láttam hogy még mindig ezzel a korosztállyal tartja a kapcsolatot.Más lett azóta nekem is a felfogásom és szerintem ez nem annyira normális.


Magamat azért nem tartom hibásnak,mivel tudom ,hogy semmi olyan nem történt vele sosem,és érdeklődtünk egymás iránt,hogy mizu vagy hogy,hogy van a másik.Tetszeni azért tetszett a srác,mert törődött velem és érdeklődött.

Aztán felhoztam ezt neki,rávágta,hogy unatkozik és meg is sértődött.

Én is sok hülyeséget mondok,de ti sem vagytok szentek.Higgyétek el,nem csak a suliról lehet ezzel a korosztállyal beszélgetni

2022. aug. 11. 16:41
 28/39 A kérdező kommentje:

#26 biztos előfordul,nem tudom,mi sose beszélgettünk a szexről

Én részleteket láttam,abban ilyenrol szo sem volt

2022. aug. 11. 16:42
 29/39 anonim ***** válasza:
82%

Igaz én még csak 26 vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy 14-15 éves csajokkal beszélgessek rendszeresen. Mert ugye itt nem egyről van szó, és nem arról, hogy jaj a játékban egy klánban voltunk és dumcsizunk...


Amikor 20 évesen 16 éves csajjal randiztam, már ott éreztem, hogy én ehhez már túl idős vagyok, én nem tudok ilyen éretlen lenni.

De szinte 30 évesen bőven 18 alattiakkal?

Hát az k**va élet, hogy sokat változott a világ, ha ez normális.

2022. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
31%
Hasonlítsmasz az egyik exemre kérdező. Es habar mi csak ugy random kezdtunk el beszélgetni itt gyk-n egy témában, folytattuk es kapcsolatig fajult. A kor is stimmel, az is h foglalkoztam vele es beszéltünk eleg sokat mindenrol egyre tobbet es tobbet. Annyi h en rajta kivuk ne beszelgettem mas enberrel kb. Annyi h forditott felallasba voltunk en nem akartam alapbol semmit o meg mondhatni igen, es o volt a szexkozpontubb szóval csak ido es bizalom kerdese lett volna meg idajuttok. Nem is tudom miert írtam ezt le, csak valahogy igy eljott :/. A lenyeg h lekoptattad, es ne is foglalkozz vele inkabb elvezd az eletet saját koosztalyodban ameddig tudod, 10ev mulva raersz majd abban a korosztalyban mozogni.
2022. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!