Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem cink,hogy 28...

Csak szerintem cink,hogy 28 éves férfi létére,tele van a messengere tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Nos már 4 éve beszélek egy pasival,és párszor majdnem összejöttünk,de a távolság miatt eléggé ritkán találkoznánk.De a lényeg az,hogy szinte csak 14-15-16 éves lányokkal beszélget főleg.Semmi szex chat,ne értsétek félre,hanem hétköznapi dolgokról,barátkoznak stb.Legalábbis én ezeket láttam,aztán ki tudja.

Nem tudom,nekem ez annyira furcsa..Vannak persze,felnőtt női barátai is,1-2.


19/L



2022. aug. 11. 13:09
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat
2022. aug. 11. 17:39
 32/39 anonim ***** válasza:
68%

"Amúgy szerinted 2022ben egy 14-15-16 éves gyerekkel csak a suliról lehet beszélgetni.Hallod ember,ez a korosztály él igazán manapság.


Látszik,hogy egy kiégett vén ember vagy"

A részegségig tartó bulizást sose tartottam normálisnak. És mit éltek úgy őszintén? A hétvégente tartó állandó bulizás nem nevezhető élésnek. Miért lennék kiégett vén ember? Nem is ismersz, le se írtam, hogy én miket csinálok, de mindegy.


"#18 nekem nagyobb az egom mint nektek összesen"

Na, ez a baj a mai tizenévesekkel, hogy úgy el vannak szállva maguktól, hogy csak na. De tényleg, a semmire. Mit tudsz felmutatni? Legalább kitűnőre érettségiztél? Van mellette diákmunkád? Felvettek egy nívós egyetemre?


"Magamat azért nem tartom hibásnak,"

Mindig minden, ha egy kapcsolatról van szó, a két félen múlik. Nincs olyan, hogy csak az egyiken!


"Tetszeni azért tetszett a srác,mert törődött velem és érdeklődött."

Jaj, a kis naiv kislány. Otthon nem kaptál elég szeretetett és törődést, hogy ezt egy tőled tíz évvel idősebb sráctól akartad megkapni? Nem voltak korosztálybeli lányok, akik érdeklődtek volna irántad? Nos, ez is érdekes, hogy ezt te ennél a srácnál kerested..


Na, a megnyilvánulásaid mutatják, hogy mennyire éretlen vagy még agyi szinten. Leálltál annak idején dumálni naivan egy tőled 10 évvel idősebb pasival, aztán most meg hisztizel, hogy mi az, hogy még mindig azon a szinten van a srác, hogy ugyanúgy tizenévesekkel dumál. Miért lep ez meg téged úgy őszintén? Te is tizenpáréves voltál, mikor megismerkedtél vele, miért gondolod, hogy az ilyenek az éves során majd abbahagyják ezt, ami már egyszer bevált?


Ha meg már most befejezted a beszélgetést vele, akkor az egész kérdésnek semmi értelme. Egy érett gondolkodású felnőtt nem pattog teljesen felesleges dolgokon, túllép rajta és elengedi, ami számára nem fontos.


Itt te csak tanulsz, itt te nem tudod osztani az észt, mert szerintem az összes itt válaszoló idősebb, mint te, úgyhogy beugatás helyett inkább fogadd meg az idősebbek tanácsát. Szüleid nem tanították meg neked a tiszteletet és ha már tanácsot kérsz, akkor nem nézed le a másikat, csak mert nem veled ért egyet? Egyébként mit képzelsz te magadról? Semmi élettapasztalatod sincs még.. de nem baj, majd lesz, és néhány eléggé pofikán fog téged vágni.

2022. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Végig se olvasom.Gyere fb-re ha ilyen nagy a szád,majd ott megbeszéljük.

Ne itt tedd magad

2022. aug. 11. 18:39
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

"az hogy te beszéltél vele, pont ugyanolyan rossz mint az higy ő beszélt veled"

Értitek egyáltalán hogy miért gáz ha egy felnőtt nyit gyerekek felé?

2022. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
75%

32# Okay karen :D vergődj még egy par sort vicces a műsor.

Uuu uu uu menjunk facebookra haboruzni :D egy messenger csopiba olyan jo lenne :D

2022. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
88%
Na, a kérdezőtől kaptam egy olyan trágár privi üzenetet, ha én azt ide bemásolnám, kitiltanának. Úgyhogy nem hiába agyilag a béka s..gge alatt van a kislány. És 100%, hogy roma a kiscsaj, mert ilyen brutál trágárszöveget csak az ilyenek képesek írni, akiknek mind az értelmi, mind az érzelmi szintjük igen alacsony.
2022. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Uuu muti pls :D
2022. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
69%
Küldd el nekem is. Kíváncsi vagyok, mit hozott össze ez az ostoba ringyó
2022. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
77%
36 akkor lehet neki nem volt pénze menni a faxihoz, és ő meg talált más buta tinit XDD
2022. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!