Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra süssenek húst a szüleim? Több lent.

Figyelt kérdés
Régebben mindig volt itthon finom sült hús vagy rántott hús, fasírt. Mostanában meg csak rántott cukkini, rántott sajt. Mivel nincs pénzem és a hús meg drága nem tudok venni magamnak. Mert én kisütném a húst magamnak szivesen. Mondjuk kész fasírt amit csak ki kell sütni olyant vehetnék az nem is drága. De nekem az gyanús hogy miért nem mondják meg a szüleim hogy miért nincs hus, mikor ők is nagyon szeretik a húst. Elegem van a főzelékből a sütikből és a paprikás krumpliból. Nagyon fáj a szívem egy jó nagy adag rántott húsra vagy legalább egy adag fasírtra. Ma már sirtam is mert régen hetente rántott hust ettem majdnem és rohadtúl hiányzik. Bele betegedtem már a finom hús hiányába. Csak a gyümölcs a zöldség a tészta meg a főzelék van meg a szalámi itthon elegem van! A szüleim meg nem válaszolnak arra miért nincs fűszeres hús? Mit tegyek?

2023. szept. 25. 13:00
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Vagy legalább lasangát süthetne anyám de azt se már.
2023. szept. 25. 13:05
 2/36 A kérdező kommentje:
Meg a krumpli is iztelen mostanában ha sütnek mindig nekem kell be fűszerezni..
2023. szept. 25. 13:06
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Lehet nincs rá keret. Mi is krumplis meg káposztás tésztán nőttünk fel. Nagyon nehéz gyerek korunk volt. De ha nem volt hát nem volt
2023. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Lehet vegánok lettetek.
2023. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Vegánok az az egy biztos nem.

19 éves vagyok, húson nőttem fel. Sose voltunk gazdagok, átlagosan éltünk. Most nekem meg apámnak sincs munkája. Csak anyám keres pénzt lehet ezért nincs hús.

2023. szept. 25. 13:12
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Menj el dolgozni, diákmunkázni és akkor lesz pénz húsra..
2023. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Sírtál, mert nem tudsz húst enni?


Nem tudom eldönteni, ez vicces vagy komoly kamu.

2023. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem kamu én nagyon imádom a hust, jobban mint más emberek.
2023. szept. 25. 13:13
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor meg van a kérdésre a válasz. Ilyen árak mellett egy keresettel örülj ha főzelékre jut. Amúgy te is mehetsz nyugodtan dolgozni és be pótolhatsz a konyhába
2023. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

5

Akkor nem sok ész kellene kitalálni, hogy anyuci nem tud egy fizuból 3 főt hússal etetni.

2023. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!