Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha szemtanúja...

Mit tennél, ha szemtanúja lennél az utcán vagy bárhol egy bántalmazásnak?

Figyelt kérdés

A sümegi kisfiú esete miatt merült fel bennem ez a kérdés.


Pár hónapja a mi városunkban is keringett egy videó, amiben brutálisan megvert 2-3 fiú egy nála kisebb fiút.

Annyira rossz volt nézni és annyira sajnáltam, egyből az jutott eszembe, hogy ha ezt élőben láttam volna, tuti odamentem volna és rájuk szóltam volna. De belegondolva, így nőként, lehet nem lenne a legokosabb odamenni a balhézókhoz, még nekem is bajom eshetne. De ilyen esetben mi a legokosabb, amit tehet az ember? Ha a rendőrséget hívom, addigra lehet komolyabb baja is esne az áldozatnak, ezt pedig nyilván senki nem szeretné, aki segíteni akar a másikon.


Összeszorul a szívem, hogy ilyenek történnek/történhetnek.



2023. nov. 13. 23:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
30%
Ha lenne fegyverem, rájuk irányítanám és megkérdezném hogy a mi a helyzet?
2023. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
75%

Ehh manapság az a baj hogy nemelég ha valami van a kezedben ami fegyvernek néz ki…

Telis tele van mindenféle riasztó-gáz-starter-airsoft “fegyverekkel”minden..aztán még nemhinnék el hogy igaz…

De amikor azt elsütöd és még azt is regisztrálják hogy bizony abbol a pisztolybol biz egy hüvely is kirepűl illetve látják a golyót hogy csapódik..na az már elrettentő

:D aki meg hallott ilyet az a hangrol meghalja amikor csőretöltesz hogy ez nem játék ketyere…

Nade szerintem a legjobb páros önvédelemre a vipera és a sokkoló

Minden magára adó nőnél kéne hogy legyen…

2023. nov. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
32%
vízipisztoly🔫
2023. nov. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
32%
sokkolnám-sssss-sokkolnám! ⚡
2023. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%
Meg húsdaráló nindzsakéscsillag
2023. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
60%
A 3 "bátor" sümegi is kapna "ajándékokat" ha előjönnének, azért bujkálnak más más városban.. :D
2023. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%
Azt megélni hogy voltak ilyenek embereknél. (régi szép idők)
2023. nov. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
8%

:D hàt

Figyu

A balkánon ez még megy..kezd kiveszni ez a “jószokás”,de még azért jelenvan ^^

2023. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
61%

Sőtt nemis kell túl messzire menni..ittvan Szabadka

Ahol a RENDŐR tanácsolja hogy az emberek szerezzenek fegyvert a mostani egyre eldúrvuló migránsháborúk miatt

Konkrétan egy nagyonjó cimborámnak mondta a rendőr mikor az udvarában talált fegyvereket és lőszert amit az éppen iszkoló mérnökök hajigáltak szét mikor a zsandárok kiérkeztek hozzájuk…

2023. nov. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
68%
Kozbelepni nem tudnek es nem akarnek, de azonnal rendorseget hivnek es szolnek embereknek is, ha tobben vannak, kutyaval vagy erosek.
2023. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!