Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha szemtanúja...

Mit tennél, ha szemtanúja lennél az utcán vagy bárhol egy bántalmazásnak?

Figyelt kérdés

A sümegi kisfiú esete miatt merült fel bennem ez a kérdés.


Pár hónapja a mi városunkban is keringett egy videó, amiben brutálisan megvert 2-3 fiú egy nála kisebb fiút.

Annyira rossz volt nézni és annyira sajnáltam, egyből az jutott eszembe, hogy ha ezt élőben láttam volna, tuti odamentem volna és rájuk szóltam volna. De belegondolva, így nőként, lehet nem lenne a legokosabb odamenni a balhézókhoz, még nekem is bajom eshetne. De ilyen esetben mi a legokosabb, amit tehet az ember? Ha a rendőrséget hívom, addigra lehet komolyabb baja is esne az áldozatnak, ezt pedig nyilván senki nem szeretné, aki segíteni akar a másikon.


Összeszorul a szívem, hogy ilyenek történnek/történhetnek.



2023. nov. 13. 23:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek lesz valami foganatja jogi úton a napokban történt bántalmazásnak, vagy semmi az ég világon?
2023. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy minden egyes bántalmazónak egy kiadós szarráverés járna. Egy sötét sikátorban rájuk küldenék legalább 5 kiéhezett néger kutyát, aztán ameddig állja az ütéseket a bajnok.
2023. nov. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%
#22 Ma elméletileg az egyikkel megtörtént, én is másodkézből olvastam az egyik közösségi felületen, de ja..
2023. nov. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Börtönben az ilyen "bátor" embereket megeszik reggelire.
2023. nov. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kis tacskó cigány gyerek is tud olyanokat ütni hogy leszakad fél arcod. Tudniillik, ők úgy úgy kezdik a pályafutásukat hogy úton-útfélen árnyékolnak.
2023. nov. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Nemkell ahhoz börtönig menni..elég egy eggyüttérző fizikailag ok ember…szerintem én sem járnák el máshogy ha épp én botlanák bele valamelyik bikagyerekbe…

Hogy nyomorékká avanzsálnám mint egy zsák homokot az biztos

Homokzsákra nyomorítás

(Bokák térdek forgók csuklók könyökök vállak szilánkosra zúzva)

2023. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
És mozgékonyak, baromi jó a reflexük. Sajna a sportszerűséget ők sem ismerik, a saját fajtájukat képesek csoportosan szarrá verni.
2023. nov. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy műhelytitkot! Ez már nem gyerekjáték, ezek GYILKOLNAK!!!

Régen volt box, csatározás, komoly fellépések, de ilyen nem volt!

2023. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem ha ennyire "vagányak" voltak, hogy rugdosnak, meg videóznak egy náluk gyengébbet, és még halála után is bántják pár napig, akkor most miért bujtatják különböző városokban őket? Vagyis kettőt igen a háromból.
2023. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

:D attol hogy árnyékol és “jó”a reflex

Attol a !!!rendes!!! ütést nemfogják megtanúlni és a cibbonyok..:D vicc

Minimum 3-4en kell hogy mozogjanak és akkor nyugodtak…

Az teny hogy valaki rendesebben üt mint más…de ha nem tanúlja meg a mozdulatsort azz nemlesz soha olyan ütőerő mint egy boxoló aki 5éve csiszolja azt a rohadt ütést…

2023. nov. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!