Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha szemtanúja...

Mit tennél, ha szemtanúja lennél az utcán vagy bárhol egy bántalmazásnak?

Figyelt kérdés

A sümegi kisfiú esete miatt merült fel bennem ez a kérdés.


Pár hónapja a mi városunkban is keringett egy videó, amiben brutálisan megvert 2-3 fiú egy nála kisebb fiút.

Annyira rossz volt nézni és annyira sajnáltam, egyből az jutott eszembe, hogy ha ezt élőben láttam volna, tuti odamentem volna és rájuk szóltam volna. De belegondolva, így nőként, lehet nem lenne a legokosabb odamenni a balhézókhoz, még nekem is bajom eshetne. De ilyen esetben mi a legokosabb, amit tehet az ember? Ha a rendőrséget hívom, addigra lehet komolyabb baja is esne az áldozatnak, ezt pedig nyilván senki nem szeretné, aki segíteni akar a másikon.


Összeszorul a szívem, hogy ilyenek történnek/történhetnek.



2023. nov. 13. 23:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm komoly boxoló

70valáhny kg lehet

Simán nagyobbat üt mint én 102kg és 197cm létemre

Nemvagyok fika fizikumu mozgatok sulyokat rendesen de ami az ütést illeti pff :D a kisbaràtom simán leköröz

2023. nov. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Szavak nincsenek rá, de ezeken már nem segít a Biblia, csak ha a sitten vannak (esetleg).


Ha baj van, mit csinálsz? Prédikálsz?

Vagy ütsz vagy futsz?

2023. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a professzor asszony fián is ledöbbentem! 😧
2023. nov. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég buszon utaztam, és szokatlan beszélgetésre lettem figyelmes a busz végéből. Egy férfi zaklatott egy nőt, nem tudom, hogy ismerték-e egymást, vagy csak a pasi adta elő úgy. Senki nem mert tenni semmit, mert a pasi késsel fenyegette meg azt is, aki oda nézett. Hosszú busz volt, én kb 3 sorral előttük ültem, elől valószínűleg nem hallották a jelenetet, annyira nem volt hangos, pedig elől könnyebb lett volna a sofőrnek szólni.
2023. nov. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kik azok, egy iylen helyzetben mint ami most volt, mármint ilyen tipikus tizenéves gyerekek ezekhez simán odamennék, és szerintem alapvetően hamar el is menne a bátorságuk, de mondjuk valami késes balhés társasághoz inkább rendőrt hívnék.
2023. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Lefagynék.
2023. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!