Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ezt tenném tehet valamit a...

Ha ezt tenném tehet valamit a rendőrség? Vagy megtehetem úgyse lesz semmi vagyis nem lehet következménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem 19 éves vagyok leérettségiztem szeretnék tovább tanulni de egyelőre ez kivitelezhetetlen szóval az jutott az eszembe hogy tegyük fel:


Fogom a kis batyumat (egy kevés pénzt ami van) a bringámat és van egy nagy sátram nekiállok európának

Arra gondoltam hogy elindulok ausztrián keresztül olaszországon át montenegrón keresztül spanyolországba (tudom ez egy nagyon nagyon hosszú út)

de ha én közben megállnék pihenni sátrat vernék (persze nem a városban hanem valahol a város mellett ahol biztonságosnak látszik és nem zargat senki) ott pihengetnék majd ha megpihentem folytatnám az utamat egy nagy túratáskát vinnék magammal ami elfér a hátamon pár váltás ruha stb... fürdést elintézném biztos vannak folyók patakok arra felé is ráadásul jó idő van ( a sátor meg vízálló)

Ha meg elfogyna a pénzem akkor max koldulnék (a gazdag turisták meg a sima emberek is adnak úgy is abból meg vennék kaját stb..)

Nincs semmi a nevem tehát jogilag semmim sincs se házam se semmim tehát ha sátorozok csak úgy a város határban meg ilyen helyeken tudnak valamit tenni? ha igen mit?


Szeretnék világot látni és szeretem a kalandokat is azért is gondoltam erre ti mit gondoltok? Illetve a kérdésemre a válasz? Esetleg ha van hozzám hasonló fiatal akinek lenne kedve csatlakozni azt is szívesen fogadom mert együtt minden sokkal jobb :)



2014. júl. 19. 22:13
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Vigyél magaddal rengeteg kaját és pénzt és nézd meg hol vannak magyar klubbok, emberek, követségek stb. és legyen nálad útlevél hogy ha nincs pénzed tudják igazolni hogy magyar vagy és hazatoloncoljanak .:) ha már nem bírod tovább
2014. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést még anno olvastam amikor ki lett írva. nem szóltam hozzá,de most visszakerestem. szóval...igazából én alapból nem gondolom hülyeségnek. de rögtön első alkalommal ne próbálj ekkora távot megtenni. rendesen rá kell készülni az ilyen nagy utakra! Beszéltem a minap egy török sráccal. é-lengyelországból indult törökországba. kb 1 hónap múlva fog hazaérkezni. Mondta hogy elég kemény meg nehéz, de meglehet csinálni, ő már másodjára teszi meg. ez az út pl 2 és fél hónap neki.rengeteg cucc volt nála, ami miatt nehéz a biciklizés. ő az alvást kis vasútállomásokon oldja meg. a fürdést szemmel láthatólag nem viszi túlzásba, de nem is az a lényeg egy ilyen úton hogy mindig tiszta legyen az ember. általában ahol megáll és elmondja (angolul) hogy mi járatban van, szinte mindenhol adnak neki valami kaját, így koldulni nem nagyon szokott. plusz ebben az időszakban pl az út széléről szilvát szedett és azzal is elvan. szóval én az ő tapasztalataiból kiindulva azt mondom hogy érdemes, próbáld meg, de készülj fel jól !!!
2014. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!