Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok ilyen türelmetlen,...

Én vagyok ilyen türelmetlen, vagy tényleg ennyi értelmetlen ember van?

Figyelt kérdés
Ez csak egy egyszerű másfél órás bevásárlás egy nagy áruházban. Eleve ez a sok ténfergő ember a parkolónál, nem tudja eldönteni hogy jön vagy megy, egyáltalán mit akar, gyalogos bambul, stb stb. Áruházban a postán próbálna előretolakodni a másik oldalról valaki pofátlanul, mikor 15 perce álltam a sorba. Persze csak próbált, nyilván elébevágtam. Utána egy másik megáll telefonálni a mozgólépcső előtt, épphogy ki lehet kerülni. Az eladó nő szerencsétlenkedik, nem tudja feladni a lottót. Másfél óra alatt ennyi hülye ???
2015. nov. 28. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Az a lényeg, hogy te, okos vagy.
2015. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak Te nem vagy emberek közé való. Mindenesetre irigylem a problémáid.
2015. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Titusztitusz ***** válasza:
60%
Az egész magyar társadalom jóformán frusztrált-megfáradt emberekböl áll...Ilyen körülmények között mit csodálkozol bármin is?
2015. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem sokat járhatsz emberek közé ha ezen felhúztad magad és így megmaradt benned. Nálad lesz a gond.
2015. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
én egyetértek veled kérdező.
2015. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elég gáz hogy ennyi birka ember van. Nézelődik meg bámészkodik. Ja még a legjobbról nem is beszéltem, ugye a 15 perces sorban állásnál, a nő valami csomagot adott fel, lesz.arta hogy mögötte 5-en állnak sorba, ő addig nyomkodta a telefonját nagyképűen, nézegette a képeslapokat mintha minden happy lenne. :DD Ááá, kiakasztó komolyan, sok bííírka.
2015. nov. 28. 14:23
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nagyon megválasztom hogy kikkel állok szóba az biztos, mert komolyan ez a sok tesze-tosza birka ember nekem az idegrendszeremet tönkreteszi.
2015. nov. 28. 14:26
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Ma léptél ki először az utcára, hogy ez eddig nem tűnt fel? Igen. Te vagy türelmetlen. Biztos páran ugyanezt gondolhatták rólad is, mikor őket zavartad a közlekedésben/haladásban.
2015. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem ma léptem ki, hanem sokat butultak az emberek azt veszem észre. Vagy fáradtak, franc se tudja. De az tuti hogy régebben nem volt ennyi hülye.
2015. nov. 28. 14:37
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűbb, hogy nálad történt változás. Lehet vmi pszichés. Mindenesetre figyelj oda magadra.
2015. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!