Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok ilyen türelmetlen,...

Én vagyok ilyen türelmetlen, vagy tényleg ennyi értelmetlen ember van?

Figyelt kérdés
Ez csak egy egyszerű másfél órás bevásárlás egy nagy áruházban. Eleve ez a sok ténfergő ember a parkolónál, nem tudja eldönteni hogy jön vagy megy, egyáltalán mit akar, gyalogos bambul, stb stb. Áruházban a postán próbálna előretolakodni a másik oldalról valaki pofátlanul, mikor 15 perce álltam a sorba. Persze csak próbált, nyilván elébevágtam. Utána egy másik megáll telefonálni a mozgólépcső előtt, épphogy ki lehet kerülni. Az eladó nő szerencsétlenkedik, nem tudja feladni a lottót. Másfél óra alatt ennyi hülye ???
2015. nov. 28. 13:36
1 2
 11/19 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Eddig hol éltél? A Holdon? Én ezt a jelenséget ismerem már régóta, kicsit csodálkozom is azon, hogy neked még csak most tűnik fel az ilyesmi dolog...Abban viszont igazad van, hogy nem egy szívderítő látvány a sok "szerencsétlenkedő lúzer" mindenfelé, dehát ezen nem lehet változtatni...Én úgy próbálom kikerülni az ilyen figurákat hogyha kint mászkálok az útcán,hogy igyekszem nem nézni sem jobbra,sem balra...
2015. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nálam nem történt semmi, én szinte ugyanazt a munkát csinálom amit 5 éve is. Magánéletben se történt.
2015. nov. 28. 14:41
 13/19 A kérdező kommentje:
Titusz, nem tudom, ez érdekes mert minden héten megyek bevásárlóközpontba bevásárolni, és ez ma tűnt fel úgy istenigazából.
2015. nov. 28. 14:43
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ez eddig is így ment...
2015. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13# ezért van nálad változás. Eddig észre se vetted :)
2015. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Na...Akkor legalább megvilágosodtál te is...Én, mint azt már írtam fentebb, már régen túl vagyok azon a felismerésen, amit te ezek szerint csak most vettél észre, éshát én éppen ezért nemis bízok már jóideje abban, hogy ez az ország és nép még bármikoris képes lesz változtatni azokon az állapotokon, amik jellemzőek manapság erre az országra...Ahogy mondani szokás:"Ilyen emberekkel"??? De már nemis bosszantom magamat mostanában ilyesmin, énis, mint sokan mások, már csak abban bízok, hogy egy darabig még eltud vegetálni ez az ország, és társadalom...De "nagy változásokban", és főleg POZITÍV változásokban, már régóta nem bízok...
2015. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Titusz, egyetértek veled. Én úgy gondolom hogy ez az egész a fáradtság (sok a munka), pénztelenség, sz.ar életérzés együttese.
2015. nov. 28. 14:52
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Ezért próbálok szinte mindent otthonról, neten keresztül intézni.
2015. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem felületesen nézve látod úgy a dolgokat ahogy...Nem a "pénztelenség" a fő baj ezekben a mai "modern" társadalmakban, (Ugyanis NEMCSAK NÁLUNK VANNAK OLYAN ÁLLAPOTOK AMILYENEK VANNAK...)hanem egyrészt az, hogy ahogy mondani szokás:"HAZUGSÁG ITT MINDEN... MINDEN,DE MINDEN...KIVÉTEL NÉLKÜL",másrészröl pedig az a gond, hogy a politikai és gazdasági elit, sőt ez az egész un."fogyasztói társadalom, és életszemlélet" elvette az emberek HITÉT(!!)...A mai kor embere ugye arrol nevezetes, hogy NINCS HITE SEMMIBEN SEM MÁR, annyit hazudtak már neki, annyiszor becsapták már, annyiszor kihasználták már, annyiszor semmibe vették már...Szóval az a fő baj, hogy ROHADT ez az egész társadalmi rendszer, úgy ahogy van...Éshát ahogy a bölcs mondás tartja:"A fejétöl bűzlik mindig a hal"...Egy ROHADT szellemiségü, HAZUGSÁGOKRA épülő társadalomban ugyan hogy a csudába élhetnének már TÖMEGESEN(!!) BOLDOG ÉS KIEGYENSÚLYOZOTT SZEMÉLYISÉGÜ EMBEREK????? Sehogy...Ez tisztára "fábol vaskarika" lenne...Szóval szerintem ne az emberekre "haragudj" amiért ilyenek amilyeneket látol magad körül, hanem próbáld meg a MAGAD MÓDJÁN, és a MAGAD LEHETŐSÉGEIVEL küzdeni ez ellen az elmebaj ellen, amit "mai magyar valóságnak" neveznek...Az egyes ember nem tehet túl sokmindent e téren, az igaz, de amit MÓDODBAN ÁLL, azt szerintem próbáld meg megtenni...Valamit hátha tudol változtatni ezen a megveszekedetten őrült, és hazug világon...
2015. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!