Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik 2000's években voltak...

Akik 2000's években voltak tinézserek ti hogy emléksztek vissza arra az idoszakra?

Figyelt kérdés
Gondolok azokra akik pl. 2002-ben voltak 14 évesek, hogy emlékesztek a gimire, a kozosogre? A techkina fejlodésére, az emokra, a délutáni MSN-ezesére, a bandázására, a grafittikra és hasonlokra?

2016. jún. 14. 09:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oOpqaAVxB-4

Ebben minden benne van, csak az évszámot kell kicserélni

2016. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Akkori években volt még Budapest parádé,

fiatalon felmentünk Pestre és a reggeli vonattal jöttünk csak haza, épphogy betöltöttük a 14-et így betudtunk menni valami diszkóba is.


Itt nem volt még mindenkinek internet 1000ft-ért kellett mp3 cdket íratni:D


A legjobb azért volt mert együtt töltöttük az időt, nem pedig neten keresztül.

2016. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de többen írták, hogy az akkori bulik még 8-9-kor kezdődtek, és 4-5-ig tartottak, ami valóban igaz is, ezt én is aláírom :D Illetve írtátok, hogy akkor még a táncról és ismerkedésről szóltak... Mert ma miről szólnak? Komolyan kérdezem, mert most ezt nem értem, valaki homályosítson már fel :D Ma nem járnak discóba a tinik?


Amúgy valóban, nekem is nagyon hiányoznak ezek a régi nyomulós discók, amikor azon menőztünk, hogy egy éjszaka ki smárolt le több csajt :D De mi sokkal többet házibuliztunk, valamelyik osztálytárs elpaterolta a szüleit, és ott nyomtuk a bulikat, és minél több csajt hoztunk (ismerősöktől is stb.). Iphone meg okostelefon, meg ilyen baromságok sehol nem voltak... Akkor még a csajok is táncoltak, és nem a telefonba bújva kockultak. Amúgy nekem 2003-ban Siemens A50-es telefonom volt (akkor voltam 9.-es), 2007-ben, amikor érettségiztem, akkor Motorola V3, ami akkor nagyon dizájnos, menő telefonnak számított. Nem tudom, miért fontos ez, de más is leírta, úgyhogy megosztom én is ezt az alapinformációt. :D


Egyébként szerintem is jobb volt az a gyerekkor, mint a mostani. Annyira mi azért még nem voltunk kockák, bár az igaz, hogy gimiben nyomtuk rendesen a régi játékokat, Call of Duty 1-2, Medal of Honor Allied Assault, Warcraft II-III, Battlefield 1942, Cs stb. de általánosban még mi is Mortal Kombatoztunk :D De igazából inkább csak hétvégén játszottunk ezekkel (és akkor is sokszor összeültünk és úgy), vagy filmeket néztünk, de azt is együtt a haverokkal. Szóval még a gépezésben is sokkal több közösségi vonás volt, mint ma. Hétköznap suli után viszont inkább fociztunk vagy söröztünk egy kocsmában, vagy csocsóztunk, és kihívtuk a lányokat, akik ott voltak, otthon meg MSN-eztünk (jó öreg MSN!!) :D Sokat mentünk moziba, de sztem ma is sokat mennek... Viszont mi még színházba is jártunk időnként.


Szóval jók voltak azok a régi szép idők, emlékszem, 2006-ban nagy dolog volt az őszödi beszéd, pár tanárral meg is hallgattuk óra alatt (cd-s magnóval) :D Mert akkor még nem voltak digitális táblák meg ilyen hiperszuper baromságok, hanem CD-s magnó, diavetítő (már ha volt).

2016. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2000-es évek második felében kezdtem kamaszodni ('93-as vagyok), akkor jött be az emo- meg a tectonik láz, mindenki kockás cuccokban, tépett, féloldalas fufrus hajjal feszített. Akkoriban jött divatba a cicanadrág - még inkább lábfej nélküli nejlonharisnya volt a divatos, amihez mindig sortot viseltem :D Anti Fitness Club rajongó voltam, voltunk egy koncertjükön, a barátnőm kapta el a dobos ütőjét a koncert végén, nagyon irigyeltem. Lady Gaga és Katy Perry akkoriban törtek be a zenei piacra, mennyire mások voltam még! Miley Cyrus sem egy polgárpukkasztó botrányhős volt, hanem Hannah Montana. Akkoriban állandóan az A+-t (később Animax) néztem, az volt a magyar animekorszak aranykora.
2016. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én már nem az a kategória vagyok amire kiváncsi vagy, mert én 96-os vagyok, de nokiából, bluetooth/infrából, dinnyerágóból, olcsó finomságból nekem is kijutott bőven. Emlékszem, hogy egy csomó ilyen gyerek meg tiniújságot olvastam mint a W.I.T.C.H. meg a szerencsés tinik 13 magazinja (vmi ilyesmi címe volt). Esténként én is szerettem nézni az A+-t, de a Dragon Ballt meg a Sailor Moont is adta az rtl azt hiszem. Imádtan az MSN-t, volt mindenkinek egy csomó hangulatjel az írásában, meg a myVipet, imádtam hotdog-os magazinokat olvasgatni. Sokkal jobb volt a neten barátkozni, mert ha írtál valakinek, tinik írtak vissza, és tényleg lehetett barátkozni. Sokan minecraftoztak, simseztek mindenkinek volt pingvinje meg tevéje is. Paramore-t, LP-t MCR-t FOB-t meg korábban Avril Lavigne-t hallgattam sokat, ezeket most is nagyon szeretem. Nekem szimpatikusak voltak az emok is, bár a feltűnően pózereket én sem kedveltem. Átélném megint ezt a korszakot mert igaz, hogy nem volt gondtalan, de sok szempontból jobban tetszett, mint ami most körülvesz.
2016. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2002-ben 16 éves voltam. Nokia 3410-esem volt. A nálam idősebb 8-10-12 évvel idősebbeknek tetszettem. Avril Lavigne,Britney Spears. P4-es számítógép képcsöves monitorral,szürkésfehér színben. Mayo chix felsők óriási, szemet kibökő Mayo Chix felirattal. Hűűű,nagyon szép nyaraim voltak 2002-2004 közt.
2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én is csak 20 éves vagyok, de ennek ellenére a 10. válaszolóval tudok azonosulni. Nagyon imádtam és nagyon jó visszaemlékezni ezekre az évekre.

Mikor a suliból jóformán haza sem értünk, de kb már ott voltunk a másiknál és "bandáztunk". Persze a sulit se hanyagoltuk.

Nekem ez nagyon hiányzik. Mindig fociztunk, bicikliztünk, nyilván a számítógépet is használtuk, meg a játszottunk ps-en -még a jó öreg ps1. Viszont nem ez motivált. Nem számított, hogy megvan-e a legújabb telefon és azt is lecseréled fél évente. Mi még játszottunk ezekkel a bayblade-ekkel, meg ott volt a yugioh is. :D Ma meg kb hírből sem ismerik, amivel nekem nincs bajom, csak összevetésképp írom. Használtuk az msn-t is, smile-kat gyűjtöttünk mindig. Mi még úgy is szórakoztunk, hogy visszahívós sms-t küldtünk egymásnak; akkor nem volt korlátozva, hogy mennyit lehet küldeni, és kb 10-15 db-ot kaptunk egy ilyen alkalommal.


Meg lehet kövezni érte, de én minden szívbaj nélkül visszamennék! Hiába a modern technológia, meg, hogy már minden "okos" ezzel sincs bajom, de ahogy itt írta valaki, valamivel nyugodtabb volt minden és mindenki.

2016. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Huhh én 2000-ben voltam 16. Pont 2000-ben volt a legbrutálabb szilveszteri bulim egy discoban,Avanglion napszemcsiben nyomtuk. 😁 Nokia5110-esem volt,több cserélhető,mintás menő előlappal. Mi is nyomtuk a mIRC chatet,emlékszem akkoriban rengeteg felhasználó volt. Csacska angyalt néztem, a kedvenc dj-m Sterbinszky volt,Justin Timberlake-ért pedig megőrűltem (N'sync), mondjuk ez a "szerelem" máig megmaradt. Akkor voltak a vasaló talpú cipők divatban,trapéz gatyákkal. Uhh de gagyi volt. Mindig kilógtunk a suli melletti bokrok mögé cigizni,kaptuk is a beírást. Jajj de jó volt az az időszak. Sokkal jobban lehetett ismerkedni,bulizni,spontán bandázni. Ma már úgy kell kiimádkozni az embert a net mellől egy fagyira. Régen zsufoltabb volt minden kocsma,szórakozóhely,meg jobb volt a társaság,ma ez már halott.
2016. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, szerintem is minden jobb volt!
2016. júl. 20. 13:03
 20/22 anonim ***** válasza:
2000-Ben 22 éves voltam. Írhatok, vagy ez már átmegy minden határon?:)
2016. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!