Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azon gondolkodom mostanában,...

Azon gondolkodom mostanában, hogy normális e ha nem akarok barátot? 19L

Figyelt kérdés
már egy ideje 19 éves vagyok. soha nem volt még barátom szerintem alakulóm se úgy nagyon de egyáltalán nem hiányzik. sok fiú barátom van azokkal jól elvagyok. persze szoktak lenni fuzőim akarnak velem találkozni megminden de annyira nincs kedvem mert unalmasak .ez mással is van igy vagy?????

2017. febr. 19. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt is megteheted hogy otthagyod azt a közösséget, és Te keresel magadnak valakit, egy fiút akivel jól ellehetsz, meg még több, meg is ért téged.

Persze ha alapvetően lenézed a másik nemet akkor mindenki unalmas lesz neked, de valójában te leszel az unalmas. És akkor választhatsz a megrohadás, vagy részegen esetleg valami között.

Sokat láttam ilyeneket, öregkorukra csak kiégett vesztesek lettek, és utálnak mindenkit aki szép, meg sikeres, stb.

Szerintem nagyon nem normális ha nem akarsz.

Én voltam úgy hogy befordultam és az egész jövőmet az egyedüllétre akartam építeni,

hát meg is bántam nem kicsit. Az ember az társas lény.

2017. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!