Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy lányok...

Miért van az, hogy lányok facebookon nem vállalják fel a párjukat?

Figyelt kérdés
Sok lányt ismerek, akiknek évek óta van párjuk, de egyszerűen nincs fent nekik semmi a párjukról. Van közöttük olyan is, akinek egy jó darabig fent vannak a közös képek, aztán egyszer csak leszed minden közös képet a profiljáról, a többit jellemzően nem, miközben a fiúnak ugyanúgy fent vannak a közös képek. Mi lehet ennek az oka? Nem zaklatják a lányokat ezek után kéretlen idegenek? A fiúk nem féltékenyek?
2017. máj. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem keserű a szőlő. Ha egy ismerős csajjal (mondjuk évek óta nem találkoztam vele, csak eszembe jut, hogy meg lehetne próbálni) akarok ismerkedni, sokszor jön nekem ez a kellemetlen felismerés.
2017. máj. 30. 01:44
 12/42 anonim ***** válasza:
95%

"Hát azért egy kapcsolatot formálisan is illene felvállalni, egyrészt magamat mutatom be vele, másrészt ezzel elkerülnék a kéretlen kérőket. Pl. nekem miért kell belefutok abba, hogy írok egy ilyen lánynak, ez nem zavaró kellene legyen nekik is egy jól működő kapcsolat esetén? Valószínűleg ezek a csajok erre vágynak."


Hát a nagy f....vágynak erre. elárulom neked kiskomám, hogy mikor kint volt hogy házas vagyok, és a férjem fotója is, akkor is ugyanúgy zaklattak az ilyen hozzád hasonló "a fészbúkon nagy a pofám, de élőben ki sem merek bújni az asztal alól" jellegű hősök, és még nekik állt feljebb, ha közöltem, hogy férjnél vagyok, még én voltam a hülye q. hogy nem csalom meg a férjemet velük. Elég volt, most már szó nélkül tiltom az ilyen gyökereket, a családi állapotomhoz meg senkinek semmi köze. Akit érint, az tudja. Nem vagyok sarkikati, vagy vajnatimi, hogy minden szrt megosszak magamról.

2017. máj. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

A közös képes dolog mögött egy nagyobb veszekedés lehet. A többi meg egyéni preferencia. Nekem van olyan ismerősöm aki nem használja a facebookot, pár naponta fel lép amúgy ne is álmodj róla hogy eléred üzenetben ha akarsz valamit hívni kell, a párja hasonló csak aktívabb online élettel ő még aznap válaszol. Nekik így jó, nincs is telerakva a face szivecskés hülyeségekkel.


Ott vannak azok akik nem szeretnek fotózkodni vagy nem tulajdonítanak nagy jelentőséget neki. Én is ilyen vagyok, exemmel is csak közös csoport képeink voltak fent. Ha áll mellettem 3 lány meg 4 fiú és nem smárolok senkivel akkor egy ismeretlen megnem mondta volna, hogy járok valamelyikkel.


A kéretlen idegenekről meg annyit, hogy ha elég csinos vagy népszerű vagy, ígyis úgyis betalál valaki, max nem ismerkedni akar hanem felveti, hogy csalhatnád vele a pasidat.

2017. máj. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

Ha a nőnek nincs, csak a pasinak, akkor szerintem elég egyértelmű honnan fúj a szél, várja a mókát máshonnan, az én tapasztalatom ez.

Másrészt valóban nem korrekt, hogy nem képes legalább egy képet kirakni, ha már a barátja tett ki.

2017. máj. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
A facén élők az külön állat faj.
2017. máj. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert sosem használtam társkeresőnek a facebookot. Már töröltem magamat onnan pár éve, de amíg megvolt, addig csak rokonok és nagyon közeli barátok voltak ismerősnek bejelölve. Azok meg amúgy is tudják, hogy férjnél vagyok.
2017. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

"azért egy kapcsolatot formálisan is illene felvállalni"


Oszt most attól lesz kapcsolat egy kapcsolat hogy kiírom fészbúkra? Mert szerintem rohadtul nem. Én férfiként pont örülnék egy olyan lánynak akinek nem az az "érték" hogy mindenki arcába toljuk mennyire szerelmesek vagyunk.


Amúgy a legtöbb ismerősömnek nincs kiírva hogy kapcsolatban van, alig van közös kép, semmi magamutogatás...aztán mellette együtt vannak 5-10 éve, vannak akik már házasok, eljegyezték egymást, gyerekük van, stb.


Bezzeg az ilyen "nagyon szerelmesek vagyunk" embereken azt látom, hogy úgy cserélgetik a párjukat mint más az alsógatyát, akkor meg mi értelme az egésznek?

2017. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Na meg ahogy írják, akik közel állnak hozzám, azok tudják hogy van párom, akik meg nem állnak azoknál pont leszarom hogy mit látnak és mit nem.

És ha már itt tartunk, alapból azt nem értem, minek egyáltalán a Facebookra ilyen opció hogy kapcsolatban vagy vagy egyedülálló vagy medvedisznóember. Tekintve ahogy írják, a Facebook nem társkereső, normális ember nem is arra használja.

2017. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

"azért egy kapcsolatot formálisan is illene felvállalni"


Nyilván felvállalják a család és ismerősök előtt.

A faxbook mióta formális hely? :D

Az Onternet egy sötét bugyra, amit eláraszott a reklám, a semmit nem mondó szelfi hegyek és reggeli kávék fotója, átokosságok, sablon hegyek....

Majd legközelebb feltöltöm a reggeli xarás produktumát is, csak úgy, formálisan, remélem elég formás lesz.

Na most megyek is klozettre.

2017. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
96%

"Hát azért egy kapcsolatot formálisan is illene felvállalni"


Ezt nevezzük házasságnak. Ennek mi köze a Facebookhoz?

2017. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!