Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy lányok...

Miért van az, hogy lányok facebookon nem vállalják fel a párjukat?

Figyelt kérdés
Sok lányt ismerek, akiknek évek óta van párjuk, de egyszerűen nincs fent nekik semmi a párjukról. Van közöttük olyan is, akinek egy jó darabig fent vannak a közös képek, aztán egyszer csak leszed minden közös képet a profiljáról, a többit jellemzően nem, miközben a fiúnak ugyanúgy fent vannak a közös képek. Mi lehet ennek az oka? Nem zaklatják a lányokat ezek után kéretlen idegenek? A fiúk nem féltékenyek?
2017. máj. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
67%
Talán - nagyon helyesen - azt érzik, hogy a magánéletük nem tartozik másra. 5 éve élek párkapcsolatban, és egy közös képünk sincs, és be se jelöltem, hogy vele járok. Akinek tudnia kell, tudja face nélkül is, akinek nem, arra meg nem is tartozik. Aki emiatt féltékeny, annak nem nőtt be a feje lágya.
2017. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
A bizalom nem facebook kérdése.
2017. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Az én ismerősi körömben azok, akik gyakran osztják meg a közös képeiket, meg írkálnak minden kép alá, hogy szeretlek, azok akik azután szakítanak. Most pl. 4 ismerősömről is észrevettem, hogy eddig nagyon tették kifele a képeket, hogy már milyen régóta együtt vannak, aztán most hirtelen szakítottak. De olyat is ismerek, akik szintén teszik ki a képeket, élőben meg marják egymást, megmaradni nem lehet mellettük mert annyira nem illenek össze, bántják egymást stb.

Nekem ha a barátommal vagyok, eszembe sem jut fényképeket csinálni, de ha csinálnék se tenném ki facere, mert azt csak én szeretném nézegetni, kirakom az asztalomon háttérképnek, vagy előhivatom és megy képkeretbe.


És a másik, hogy a facebook nem társkereső. Én nem írok visza olyannak, aki ott isemeretlenül ismerkedési szándékkal ír, és nem is jelölök vissza

2017. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Tévednek azok is akik szerint a "jó kapcsolat ismérve hogy nincs nyoma a facebookon".

A kapcsolat minősége független attól hogy fenn van-e a facebookon.

Mi például felvállaljuk, közös képeink is vannak, és jól vagyunk, nem kompenzálunk semmit.


A kérdésre válaszolva, nekem is vannak olyan ismerőseim akik habár mindent megosztanak magukról, nem rakják ki a kapcsolatukat. Ennek lehet az az oka hogy szégyellik a párjukat mások előtt, nem biztosak benne, nyitva akarják hagyni a lehetőséget az udvarlásra másoknak.


Persze ha amúgy sem túl aktív facebookozó az illető akkor simán lehef hogy nem használja, nem törődik vele.

2017. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan van fb-m, de annyira nem ott élem az életemet, hogy fél éve nem voltam bejelentkezve. Ugyan fenn van, hogy kapcsolatban vagyok meg az is, hogy eljegyeztek, de azért, mert akkoriban többet fenn voltam. Ha ne adj isten szakítanék a párommal, és lenne új, nem biztos, hogy az lenne a legfontosabb, hogy kikürtöljem fb-n, hogy járok vele. Pont azért, mert nekem pont elég az, ha élőben mindenki előtt felvállalom, főleg hogy fb-n nem ismerkedem, akit nem ismerek, nem jelölök vissza, a max. évi 1 "bejelölnélek, mert szép vagy" ismerkedős baromságokat gondolkodás nélkül törlöm, és soha nem adtam okot bizalmatlanságra... akit zavar, hogy egyáltalán írnak nekem, és fél, hogy lehet belőle vmi, az nem bízik bennem és betegesen féltékeny.

Amúgy a facebookomra max. 18 éves koromban raktam fel olyan képet, amin nem voltam egyedül... azóta csak magamról van kép. Mert nem magamutogatásra használom, hanem arra, hogy aki akar, megtaláljon, arra meg elég 1-2 kép rólam. Meg amúgy sem vagyok a híve annak, hogy osszunk meg mindent magunkról a neten... tapasztalatom szerint a többsége azoknak a lányoknak, aki mindenképpen felteszi a pasijáról a képet, az a fajta is, aki kb. azt is megosztja, mikor volt wc-n, és napi szintén évődik a nyilvános idővonalán a pasijával, hogy szeretlekmuciiiii... ettől meg kb. hányingerem van.

2017. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
11:06 Azért írtam, hogy az én ismerősi körömben van ez így. Én abból vonok le következtetést, nem ismerem az összes embert, de mivel én ezt ígylátom, szerintem van közte kapcsolat
2017. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"61%: "Nem vagyok sarkikati, vagy vajnatimi, hogy minden szrt megosszak magamról."

Nem, egy közönséges hárpia vagy, csak sajnálom szerencsétlen férjedet.2


Te meg egy ostoba, magamutogató ribi vagy. A világot sajnálom, hogy beszennyezed a jelenléteddel.

2017. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki írtam, hogy akkor is zaklattak a fb-on, amikor kiírtam, hogy férjnél vagyok.

kérdezőke, akkor most elmondanám, hogy EZEK UTÁN még itt is nekiálltak zaklatni priviben.

Ennyit rólad, meg a hozzád hasonlókról.

2017. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy én nem írogatok olyan nőnek, aki házas, se akinek kapcsolata van, ha tudom róla. Én amúgy is csak 24 éves vagyok, ebben a korosztályban még bőven mennek az ismerkedések.
2017. máj. 30. 15:15
 30/42 A kérdező kommentje:
És csak az a problémám, hogy mivel nincs kiírva nekik, belefutok kapcsolatban álló nőkbe is, sőt legtöbbről kiderül, hogy olyan. Én nem zaklatni akarom a lányokat, épp kellemetlenül érzem magam miatta.
2017. máj. 30. 15:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!