Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy lányok...

Miért van az, hogy lányok facebookon nem vállalják fel a párjukat?

Figyelt kérdés
Sok lányt ismerek, akiknek évek óta van párjuk, de egyszerűen nincs fent nekik semmi a párjukról. Van közöttük olyan is, akinek egy jó darabig fent vannak a közös képek, aztán egyszer csak leszed minden közös képet a profiljáról, a többit jellemzően nem, miközben a fiúnak ugyanúgy fent vannak a közös képek. Mi lehet ennek az oka? Nem zaklatják a lányokat ezek után kéretlen idegenek? A fiúk nem féltékenyek?
2017. máj. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
39-es, na ez igaz :), de úgy is(lesarkítva) , hogy nézeget a neten és aki szimpi vagy tetszik azt mind jelöli és ír neki, aztán egy csak bejön a nagy számok törvénye alapján :) :) :). Nem úgy gondoltam, hogy kövesse, de ott meg lehet szólítani kedvesen valami ürüggyel, hogy pl. nem ismeri ezt a terméket, mi a véleménye erről az illatról, mit tudom én :) ott lehet intelligensen, nem nyomulósan is elkezdeni egy beszélgetést.
2017. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, első mondatnak nem csak utcán, de sehol nem szerencsés azzal kezdeni, hogy tetszel van telefonszámod mondattal. Második, harmadik mondatnak sem jó így. Kommunikációdon csúszik el, plusz szerintem kisugárzik Rólad, hogy görcsösen keresel.
2017. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!