Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak emberek akik fizikailag...

Vannak emberek akik fizikailag képtelenek táncolni?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek, hogy nem érzik a ritmust, bár sokszor azt sem, hanem egyszerűen a lépések nem jönnek maguktól...

A tánc görcsös próbálkozás, és mindig elbuknak, hiába gyakorolnak, a próbálkozásaik mit sem érnek.

Nem érzik, nem értik. Ciki, de a bulikban ülnek, és ők az elsők akiket haza kell húzni, mert nem táncolják ki a piát, és 2x annyit isznak, mert csak ülnek.


Sokan mondják, hogy csak érezd a ritmust, csak mozgasd a tested. De mi van ha a testem robotszerű? Semmilyen ilyen mozgásra nem képes. A csípő nem tekeredik, a mozdulatok, a lábak össze vissza topognak.


Arra lennék kíváncsi, más magán vagy a baráti körében tapasztalt e ilyesmit?

Nálam ez már lassacskán depresszióhoz vezet.

Nagyon rossz érzés az is, hogy a párom mással táncol, de engedem neki, mert ő tud és imád táncolni, én pedig nem tudok vele táncolni. Nem veszem el tőle a lehetőséget, hogy táncoljon, hisz élvezi, de mégis fáj, nem az, hogy ő mással táncol, hanem az, hogy ennyire falábú vagyok.


Ebben a témában érdekelnének a válaszok.



2017. nov. 16. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Ha lány, csak dobj be pár kört, anélkül nekem se megy. Ellazulsz, hidd el, ha táncoltok, nem fognak téged nézni, ha csak nem valami dragonballostörölközős hülyeséget nyomsz le :D

Ha fiú vagy, akkor meg a ritmusra egyszerűen mozogj.

2017. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, és mi az, hogy egyszerűen csak mozog valaki? xd Tudod az nálam hogy néz ki? :D

Azthiszem fentebb leírtam :D

2017. dec. 2. 22:58
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szinten nem megy ez a dolog, hogy táncórán is én voltam a legbénább (9.-ben nekünk volt kötelező táncóra). Már szégyelltem magam, amikor párban kellett csinálni és nem ment, aztán a szalagavatós osztálytánc alól is kihúztam magam, mert egyszerűen nem bírtam megcsinálni, pedig nem is volt bonyolult. Úgyhogy szerintem nálam nem létezik gázabb ember táncolás terén :'D

19/L

2017. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem,kedves 13-as válaszoló!A leggázabb táncos címnek már én vagyok a birtokosa,bocsi...:D
2018. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En se tudtam sose tancolni de en nem is akarok kedvem se volt hozza sose. Szerencsere nem jarok olyan helyekre ahol tancolni kell.
2018. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!