Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A dagadt embereket "nem...

A dagadt embereket "nem szabad" megszólni, a vékonyakra meg szórják a megjegyzéseket. Logika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta zavar ez az egész bár eleve annak se vagyok híve, hogy valakit valamilyen külső tényező alapján ítéljek el. Molettebb nők! (direkt szépen fejezem ki magam). Ti ebben mi örömöt leltek (tisztelet a kivételnek)?:D Van egy nagyon jó barátnőm, egy cukipofa a lány, legjobb barátom.

És ő vékony. De még csak nem is egészségtelenül. Gyönyörű szép a csaj. És velem együtt hányszor megkapja hogy eszik-e rendesen, miért ilyen, mekkora a mérete gúnyosan (?!) stb. ha én odamennék egy duci lányhoz, hogy; miért vagy ilyen beles? Fapofával. Vagy anyád neked adja az összes kaját, hogy akkora vagy mint egy ház?(: .. Azért érezzük hogy ezzel probléma van. Szóval akkor nyilván a másik oldalról is. Eleve szerintem a nők nem is tartanak ki egymás mellett manapság.. Keresztbe kell tenni a másiknak, nehogy már jól érezze ám magát. Lányok! Miért? Nem értem:D



2018. dec. 26. 10:27
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
82%
Pont azért, mert nem sértés. Akármilyen hangsúllyal szólnak be egy vékonynak, az irigység. Mindenhol vékony nők vannak, nézz körül. Vékonynak lenni menő, divatos, szexi, kívánatos. Kövérnek lenni ocsmány, lenézendő, jellemhiba.
2018. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Én személy szerint sosem tartottam rondának a molett nőket. Nem is ezt nézem egy emberen, hanem mondjuk a kisugárzását. Ha vékonyakra, ha ducikra mondják egyszerűen nem értem minek kell ilyet.. Miért nem hagyják őket boldognak lenni, mivel több hogy odaszól valamit


Egyébként lehet igazad van, de ha(!) irigység és emiatt nem "szabadna" sértésnek venni, nagyon nehéz ha az ember élete során sok ilyet kapott, mert mondjuk kiskorában még vékonyabb volt..

2018. dec. 26. 13:04
 13/44 anonim ***** válasza:

Egyszer nézz bele Molnár Krisztián videóiba! Ha megnézed alatta a kommenteket, láthatod, hogy az állításod nem állja meg a helyét.


Egyébként meg senkit sem kéne megszólni. Véleménye persze lehet mindenkinek, de tahóság a külseje miatt bárkit piszkálni.

2018. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
50%

"Én személy szerint sosem tartottam rondának a molett nőket."

Most mit kamuzol? :D Pár mondat a kérdésedből:

"Molettebb nők! (direkt szépen fejezem ki magam)."

"Vagy anyád neked adja az összes kaját, hogy akkora vagy mint egy ház?(:"

Te is lenézed a kövér embereket, úgyhogy nehogy már te kérd ki magadnak, amiért kb. évente egyszer találkozol egy bunkóval, aki beszól az alakod miatt. Meg amúgy érdekes, ezen az oldalon minden vékony lány panaszkodik, hogy jajj, őket mindenki csak bátja, brühühüüü, ehhez képest a környezetemben van pár elég vékony lány, mégse kapnak soha egy bántó megjegyzést sem az alakjukat illetően, sőt.

Én dagadt vagyok, mégse szólok meg senkit se a súlya miatt, ellenben én már akkor is kaptam a "dagatt vagy foggyá le", "zsírdisznaj" kommenteket, amikor még normális súlyom volt, ugyanis vastagabb csontozatú vagyok és amikor egy g súlyfelesleg se volt rajtam, akkor is vastagok voktak az ujjaim, a csuklóm, stb.

2018. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Legutóbbi kommentelő:


Ne haragudj, hogy ezt mondom (te voltál offenzív) de nem lehetsz ennyire buta.. Ki sértegetett is ducibbakat? Problémád van a szövegértéssel. A zárójelben írt kijelentésem nem szarkasztikus. Egy csepp szarkazmus sincs benne, a saját rosszindulatodból indulsz ki! DIREKT szépen fogalmazok pont azért, hogy én senkit ne bántsak meg még véletlenül se! Hova képzeled magad már megbocsáss, hogy így kiforgatod a szavaim mások ellen? A másik mondat amibe belekötöttél: Az egy példa mondat te igen... Na jó. Nyilván kellett írnom ellenpéldát, a vékonyakra is írtam : "eszik-e rendesen, miért ilyen, mekkora a mérete".. Nem látod a szöveg lényegét :D Koránt sem arról szól, hogy én megyek oda és mondom ezt oda ezt embernek. EZ EGY PÉLDA, hogy nyilván nekik se esne jól! Nem hiszem el, hogy egyből támadják az embert, aki senkit sem sérteget.. Mi az, hogy mit kamuzok? Ne haragudj de így számonkérni valakit ekkora indulattal.. Soha nem sértegettem senkit semmilyen külső tényezője miatt.

2018. dec. 26. 14:17
 16/44 A kérdező kommentje:
ja és még valami, egy kis útravaló: Soha ne ítélkezz olyan felett, akit nem ismersz személyesen. Azt hadd én döntsem már el, hogy valóban utálkozom-e. Nem is ismersz nem állíthatsz ilyet egy szöveg alapján, melyet rosszul értelmezel. Sose közöld támadó jelleggel a véleményed.
2018. dec. 26. 14:24
 17/44 anonim ***** válasza:
54%
#4-eske! Amikor egy barátnőmnek beszólogatnak, hogy "elfúj a szél" meg "ne foggyá tovább, eszel te egyáltalán?" az igenis rosszindulat. Meg ugye a gúnyos megjegyzések, hogy "csak a kutya játszik csontokkal" meg "az igazi férfi a gömbölyű formákat szereti".
2018. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
37%
Jajaj kérdező túl okos meg empatikus ember vagy te erre az oldalra. ne csodálkozz ha itt csak belédkötnek de hogy a kérdésre is írjak valamit, én igaz hogy férfi vagyok de osztom a véleményed és látom mire gondolsz
2018. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
68%

Engem egesz eletemben gyerekkoromtol kezdve cseszegett azzal, hogy vekony vagyok. Miert nem eszek, mi bajom van, beteg vagyok, csontkollekcio, kisfiu, elol deszka hatul lec, nincs mellem, nincs alakom, noietlen vagyok stb stb.. ezt sajat korosztalytol, idosebbtol, ferfiaktol, noktol, TANAROKTOL is megkaptam.. es ahanyszor kifejtem, hogy ez szamomra ugyanolyan banto mint ha a teltebb embereket ledagadtozzak, leszrjal az egeszet.

Azert mert vekonynak lenni jo (elvileg, szerintem nem...) miert jogositja fel az embereket arra, hogy kovetkezmeny nelkul szekaljak a vekonyakat? En egeszsegesen vagyok vekony, tehat nem vagyok sovany, megis allandoan etetni akarnak. Ha mondom, hogy megyek a kondiba, azonnal puffognak, hogy hova fogyjak mar meg anorexias, fel sem merul bennuk, hogy sportolassal hizni es izmot novelni is lehet, meg nem csak azert sporoltnak az emberek,hogy vekonyak legyenek, hanem, hogy egeszsegesek..


Nekem is nagyon elegem van mar ebbol. Akkor telt be a pohar amikor az osztalyfonokom gimiben, tesitanar, kozolte, hogy lefogytam es sovany vagyok es hizzak meg. Az 5 ev alatt amig az osztalyaban voltam vegig ugyanannyi volt a sulyom. Akkor is. Es mindig kaptam tole a szrt pedig sosem voltam se sovanyabb se ducibb, mindig fix 1-2kg elteres volt a sulyomban csak. Amikor visszakerdeztem tole, hogy minek kell ezt mindenki elott mindig megjegyezni, kozolte gunyosan, (egy bunko paraszt volt) hogy aggodik az egeszsegemert es figyel ram. Visszakerdeztem, hogy xy-nal akkor miert nem szol, hogy fogyjon le? (Kb 100kgos gomboc osztalytarsam). Arra mar nem tudott mit mondani...

2018. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ennyit bántottak miatta.. Remélem most már jobban vagy és sikerült ezeken valamennyire túltenned magad!
2018. dec. 26. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!