Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A dagadt embereket "nem...

A dagadt embereket "nem szabad" megszólni, a vékonyakra meg szórják a megjegyzéseket. Logika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta zavar ez az egész bár eleve annak se vagyok híve, hogy valakit valamilyen külső tényező alapján ítéljek el. Molettebb nők! (direkt szépen fejezem ki magam). Ti ebben mi örömöt leltek (tisztelet a kivételnek)?:D Van egy nagyon jó barátnőm, egy cukipofa a lány, legjobb barátom.

És ő vékony. De még csak nem is egészségtelenül. Gyönyörű szép a csaj. És velem együtt hányszor megkapja hogy eszik-e rendesen, miért ilyen, mekkora a mérete gúnyosan (?!) stb. ha én odamennék egy duci lányhoz, hogy; miért vagy ilyen beles? Fapofával. Vagy anyád neked adja az összes kaját, hogy akkora vagy mint egy ház?(: .. Azért érezzük hogy ezzel probléma van. Szóval akkor nyilván a másik oldalról is. Eleve szerintem a nők nem is tartanak ki egymás mellett manapság.. Keresztbe kell tenni a másiknak, nehogy már jól érezze ám magát. Lányok! Miért? Nem értem:D



2018. dec. 26. 10:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

"Az 5 ev alatt amig az osztalyaban voltam vegig ugyanannyi volt a sulyom. "

Azért egy gimnazista gyereknek 5 év alatt illik még nőnie. Nehezen hihető hogy 13 évesen ugyanannyi kgg voltál mint 5 évvel később. De te tudod! :-)

2018. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
69%

Én voltam mindkettő így megtapasztaltam ezeket...

Nagyjából ugyanolyan az arány a két fél szekálása közt.

Nem hinném hogy egyikre több jön, mint a másikra, úgyhogy úgy vagyok vele én jobb vagyok így normálisan 😂😂

2018. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy a " normális" a legideálisabb igen:D

Szerintem is mind a kettő fél kap belőle, csak mindkettőnek ugyanolyan rosszul esik nyilván, ez a lényege a kiírásnak.


Csak egy megjegyzés: érdekes, hogy a vékonyak kommentjei lettek durván lepontozva. Hm..

2018. dec. 26. 17:50
 24/44 A kérdező kommentje:
De most komolyan.. Egyik szegény válaszoló leírta mennyit bántották aztán teljesen le van húzva a komment. Hát tudjátok mit? Nagyon irigyek vagytok.. Valóban. Igaza volt annak aki azt írta, irigység szól ki az emberből. Szomorú.
2018. dec. 26. 17:57
 25/44 anonim válasza:
67%

Huha van itt már minden,csak az nem ami a lényeg.Bár egyszer már válaszoltam és a ponozás alapján mindenkinek csak az jött le hogy a Kérdezőnek adok igazat - hozzáteszem véleményem szerint jogosan - megkísérelném elmagyarázni szerintem mi is a kérdés pontos lényege és miért adok én igazat.Megemlíteném én férfi vagyok,így kimaradok a cicaharcból és külső szemmel adok választ.Senkit sem illik külseje alapján bármilyen módon megszólni!Egyszerűen nem illendő, akiben van némi érzelmi intelligencia,az nem teszi.A kérdező is leírta ezt.ÉPPEN EZÉRT!Elnézést teltkarcsú Hölgyeim,nem állíthatjátok hogy nincs joguk megsértődni a vékony nőknek.....Különben nincs érzelmi intelligenciád.Pontosan ebből indul ki a kérdés,ez a gyökere,amelyet ti a kommentekkel illetve azok értékelésével tökéletesen alátámasztottatok a Kérdező számára melyből kiderül,nem bírtok igazat adni a vékony társaitoknak.Miért is?Mert ők vékonyak.Saját magatok fegyverei lettetek.

Pszichológiát tanulok,így van némi belátásom az ilyen helyzetekbe.Bármilyen jellegű testi akár lelki bántalmazás,főleg ha az gyermekkorban történik,hatalmas heget tud ejteni az emberen,melyet hordoz magával élete során.És higgyetek nekem Hölgyek,a vékonyak ugyanannyit kapnak a "jóból".Nincs jobb vagy rosszabb oldal.Ez egy olyan örökös és felesleges vita,mint a férfinek vagy a nőnek nehezebb az élete.....Ezért nem támadhatjátok őket,főleg nem mondhat valaki olyat - ahogy 1-2 hozzászólásban láttam - hogy te nem siránkozhatsz,nehogy már te szólalj meg és sorolhatnám.Mert Neked mennyivel több jogod van siránkodni?Panaszkodni?Neked fáj,ha megjegyzést kapsz?Akkor gondolkozz a másik fejével,mielőtt írnál.Okosabb lenne letudni egy olyan kommenttel,hogy igen,valóban ez bizony így van,senkit nem kellene bántani.Ez lenne a normális,empatikus emberi felfogás,nem pedig a saját igazamat rátukmálni a másikra.

2018. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó: ez nem teljesen igaz. Engem eddig főlek husis, túlsúlyosabb lányok/nők szóltak meg. :)

Lehet kórosan sovány is valaki, ugyan úgy betegségtől. Pontosan, pl. Pajzsmirigy problémák, stb. Ugyan az a kettő...

2018. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Előző.

Bocsi, nem az utolsónak, hanem még az első oldalon valakinek szántam a választ...

2018. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

# 25/27 Időpont ma 18:34

Ahhoz képest hogy állítólag pszichológiát tanulsz, elég amatőr hibát vétesz az érvelésed során. Tényként kezeled egy légből kapott felvetésed, azt, hogy a számodra releváns válasz(oka)t csak duci lányok pontozták le.


[link]

2018. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
48%

"nem csak a dagadtak szólnak be a soványoknak. Sőt, ők a legkevésbé, mert éri őket elég bántás ahhoz, hogy empatikusak legyenek más, hasonló cipőben járóval szemben. "


Aha. Te most egyszerűen külső tulajdonságok alapján próbálsz meg valakire belső tulajdonságokat ráerőltetni. Azt állítani, hogy ha valaki túlsúlyos=empatikus, éppolyan légből kapott, mint teszem azt, kijelenteni, hogy aki vörös hajú=okos vagy szeplős=zsugori.

2018. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
45%

19:56


A pszichológiának nagyon sok köze nincs az érveléshez. Nyisd ki a szemed és láss. Én tényként írtam le azt, ami bizony tény.

És teljesen kitértél a mondandóm valódi témája alól. Deffenzív - nem fogadod el az igazságot.Bocsánat de ebben nem tudsz becsapni.Az, hogy még egy linkkel is próbálod ezt nyomatékosítani,szintén sokat elárul.Ott kötsz bele az emberbe ahol éred,mert nincs más mód.Amúgy ne haragudj meg,hogy ezt mondom,puszta emberi logika,józan paraszt ész:A vékony miért nem értene egyet egy társát ért problémával?Szinte 100% hogy nem a vékony nők húzzák le egymás véleményét....Ezt te sem gondolod komolyan.Amit én írtam pedig nem légből kapott.Egyszerű elemzés melyet a vak is lát.Volt már itt nagyon hasonló kérdés, keress rá!Ugyanez a helyzet a kommenteknél.....Szerintem érdekes.Csak a vékonyakat védők voltak kritizálva,teljesen logikátlanul.De az itt feltett kérdésbe nem lehet belekötni.Pont.

Ha megteszed,az puszta irigység.Nem nehéz,csak gondolj a másik helyzetébe.A kérdező ennyit kért meglátásom szerint.De persze úgyis beleköt majd ebbe is valaki.Makacsság.

2018. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!