Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A dagadt embereket "nem...

A dagadt embereket "nem szabad" megszólni, a vékonyakra meg szórják a megjegyzéseket. Logika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta zavar ez az egész bár eleve annak se vagyok híve, hogy valakit valamilyen külső tényező alapján ítéljek el. Molettebb nők! (direkt szépen fejezem ki magam). Ti ebben mi örömöt leltek (tisztelet a kivételnek)?:D Van egy nagyon jó barátnőm, egy cukipofa a lány, legjobb barátom.

És ő vékony. De még csak nem is egészségtelenül. Gyönyörű szép a csaj. És velem együtt hányszor megkapja hogy eszik-e rendesen, miért ilyen, mekkora a mérete gúnyosan (?!) stb. ha én odamennék egy duci lányhoz, hogy; miért vagy ilyen beles? Fapofával. Vagy anyád neked adja az összes kaját, hogy akkora vagy mint egy ház?(: .. Azért érezzük hogy ezzel probléma van. Szóval akkor nyilván a másik oldalról is. Eleve szerintem a nők nem is tartanak ki egymás mellett manapság.. Keresztbe kell tenni a másiknak, nehogy már jól érezze ám magát. Lányok! Miért? Nem értem:D



2018. dec. 26. 10:27
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
39 ja a kérdés nyávogás de téged sajnáljanak mert túlsúlyosként beszólogattak.
2018. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy kell sajnálni, ezt hol írtam?


Nem sajnálni kell senkit, csak megérteni, amit írok. Csak mondtam, hogy mint valaki, aki mindkét oldalon volt, tudom, milyen érzések ezek. És látom az embereket is, teljesen másak a reakcióik. Lehet, hogy a szavaik hasonlóak, de teljesen más indíttatásból mondják őket.


Majd ha mindenhol kövér embereket látunk, minden sztár felszed 40 kilót, akkor majd én is elkezdek sírni, hogy ne bántsanak. Addig élvezem, hogy beszólogatnak, amiért megfelelek a kor szépségideáljának.

2018. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Szép! Az épp hogy felnőtt sértegeti a tinit azzal, hogy nyávogás, amit művel.


Nem tudom, hogy kritizálhatjuk a felnőtt emberek viselkedését úgy (ugyan a mondat a szavak ilyen sorrendjében nem ezt jelenti, de értem mit szerettél volna írni), hogy közben nyávogásnak tituláljuk egy nyilvánvalóan még gyerek (tini) panaszát! Ez felnőttre vall? Kérdező erre abszolút kulturáltan reagált, mi több még majdnem Ő kért bocsánatot azért, mert nem nyávogásnak szánta. Fiatal felnőttként sértegetsz egy gyereket, és még Ő kér tőled elnézést!

Ez nem nyávogás, az életben vannak igazságtalanságok, (másból sem áll), nyilvánvalóan más-más korosztály problémáit összemérve lehetnek akár eltérő súllyal bírók ezek a problémák (ált. így van), csak nem szabad mérlegre tenni, mert az egyszerűen abszurdum! Ahogy nem vagyunk egyformák, nem várhatod el mindenkitől azt, hogy olyan legyen, mint te. Ugyanúgy vegye az akadályokat, ahogy te veszed avagy te vetted akkor, amikor annyi idős voltál, mint Ő. Ilyen elvárások mellett örök idegeskedés az élet és garantált keserűség annak utolsó szakasza! Ha annyit vársz el mástól, mint amennyit magadtól, az túl sok! Teljesen mindegy, hogy ki is vagy te, mert minden esetben sok! Ugyanis mindig azt látod meg először ki miben kevesebb nálad, és mindenkinél van olyan tulajdonság, bármi, amiben valaki más kevesebb. Aki valamiben több, ahhoz igyekszel felzárkózni, már aki...

2019. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Vékony : elől deszka,hátul léc

Koca : erre sok hasonlat van...én csak azt szoktam mondani,hogy 23000cm3...vagy tank,vagy hogy a 38000cm3 12 hengeres diesel motor sírna ha ezt kéne vinnie. Igen. Nincs tiszteletem egy olyan ember felé,aki sír,hogy csúnya,és tehetne ellene. Nem csak agyilag kell igényesnek lenni. EGÉSZSÉGÜGYI probléma a kövérség,ÉS hogy milyen alakod van,az a te IGÉNYESSÉGEDRŐL árulkodik,azaz hogy mennyire tartod karban az egészséged. SENKI nem akar élni egy olyan nővel,aki 140kg,és jövőre szív/vérnyomás problémák elviszik a temetőbe,te ilyet szeretnél magadnak?Szeretnéd,hogy meghaljon a feleséged? Esetleg szeretnéd tolószékben 0-24ben látni? Ezt azok miatt,akik majd megszólnak,hogy mit képzelek magamról,hogy ilyet mondok egy kövér emberre...

Nos. Egy biztos. Mind a kettőt megszólják,és igaz,hogy aki suttyó,az nem csak a kövéret szólja meg. A suttyó bármilyen indokot képes találni,amivel be tud szólni. A vékonyakra is szórják,de nekik nagyobb az esélyük párválasztás téren,mert a vékonyabbak milliószor jobban tetszenek,mint a 140kg. Tehát lehet,hogy valakinek épp tetszeni fog,hogy vékony. Kinek mi...Van akinek ő túl vékony,van akinek meg pont jó...

2020. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!