Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti felvennétek ezt a csizmát,...

Ti felvennétek ezt a csizmát, jogosan van anyukám kiakadva?

Figyelt kérdés

Természetesen magamnak vásároltam, most végzek az egyetemen, amolyan búcsú ajándék magamnak. Nem kell nélkülöznöm emiatt az összeg miatt, több ilyen cipőm is van.


Közölte és nem az ára moatt hogy ebben ki ne merjek menni, mert olyan ronda...


Nem menőzni akarok, semmi ilyen, de itt sírok.


Most mondjátok, hogy nem brutál gyönyörű?? Életemben nem volt ilyen csizmám, ez olyan szerelem 😍 Ennyiért, én a dupláját is kifizettem volna.


[link]


Méegyszer nem felvágni szeretnél, vagy valakit ez rosszul érint. De én csizma mániás vagyok, még márciusban, áprilisban is felveszem.


Kérlek erősítsetek meg, hogy nem ronda, mert mindjárt visszamondom.


2019. jan. 19. 17:50
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Képletesen írtam a sírást...


A minőségével szerintem annak sincs baj, az viszont nekem lenne sok már, jobban szeretem a magassarkú cipőket...


Vagy tetszik egy cipő, vagy nem.

2019. jan. 19. 18:36
 12/24 anonim ***** válasza:
19%
Én azt nem értem, hogy miért akarsz erre egy ekkora vagyont költeni, ennyi pénzből simán vehetnél magadnak 5-6 pár csizmát is, igaz azok nem lennének ilyen menő márka, de azt meg úgysem tudja senki.
2019. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%
Nekem személy szerint nem tetszik és nem is venném fel, viszont ha valakin meglátnám nem mondanám hogy úristen de csúnya a cipője. Tehát ha tetszik és menni is tudsz benne, akkor hordjad nyugodtan.
2019. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán értek hozzá. Ez egy kép egy csizmáról. 2,5 méteres lányokon tudom elképzelni nagyon rövid szoknyával, de akkor is csak az jutna eszembe, hogy nagyon kényelmetlen lehet benne létezni.
2019. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha most végzel az egyetemen, akkor már régen nem anyukád véleményének kéne mérvadónak lennie, hogy mit veszel fel és mit nem. Ha neked tetszik, hordjad! Mit érdekel, hogy másnak nem tetszik?
2019. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Ennyiért 6 másikat veszek, amik ugyanolyan jó minőségűek, és így néznek ki. De nem venném meg, mert nem az én stílusom. Ha tetszik, és van rá pénzed, akkor hordjad, ne engedd, hogy beleszóljanak felnőttként az életedbe.
2019. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem ilyen a stílusom és tuti em hordanék ilyet, de amúgy tetszik. Nem értem amúgy, mi benne a ronda vagy fura, 1000+1 szinte tök ugyanilyen csizmát látok nap, mint nap az utcán embereken.

Amúgy az én anyám is ugyanez, ha veszek egy ruhadarabot, vagy egy cipőt, vagy úgy kb. bármit, egyből nekiáll okoskodni, hogy ezt fel ne vegyem, olyan undorítóan néz ki, ki fognak benne röhögni. (Pedig nem hordok feltűnő, rikítós, nevetségesnek mondható darabokat, szerintem átlagosan öltözködöm, pasztellszíneket vagy néha-néha feketét hordok). Vannak emberek, akiknek nem jut el az agyukig, hogy attól még, hogy szerintük valami ronda, másnak tetszhet, illetve hogy nem is nekik kell hordani azt, amit más megvesz magának.

2019. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szép
2019. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, bár a bokáig érő változata egy kicsit jobban. Hordd nyugodtan.
2019. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

Gyönyörü! Ez egy alkalmi labbeli, egy eyecatcher!!!. Azert, mert "csizma" nem (csak) telen lehet hordani, lucskos idöben meg plane nem. Arra legyen mas cipö, ami allja az idöjaras viszontagsagait.

Ha tetszik neked - hisz, te hordod- es jol is all, en (50+/N) vedd meg!

2019. jan. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!