Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti felvennétek ezt a csizmát,...

Ti felvennétek ezt a csizmát, jogosan van anyukám kiakadva?

Figyelt kérdés

Természetesen magamnak vásároltam, most végzek az egyetemen, amolyan búcsú ajándék magamnak. Nem kell nélkülöznöm emiatt az összeg miatt, több ilyen cipőm is van.


Közölte és nem az ára moatt hogy ebben ki ne merjek menni, mert olyan ronda...


Nem menőzni akarok, semmi ilyen, de itt sírok.


Most mondjátok, hogy nem brutál gyönyörű?? Életemben nem volt ilyen csizmám, ez olyan szerelem 😍 Ennyiért, én a dupláját is kifizettem volna.


[link]


Méegyszer nem felvágni szeretnél, vagy valakit ez rosszul érint. De én csizma mániás vagyok, még márciusban, áprilisban is felveszem.


Kérlek erősítsetek meg, hogy nem ronda, mert mindjárt visszamondom.


2019. jan. 19. 17:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat hogy megkérdezem mert kicsit off, de miért van az hogy akinek nem tetszik mind le van pontozva míg akinek igen az 100%? Ha ennyire biztos vagy benne mennyire gyönyörű miért érdekel más véleménye? Bocsánat hogy megkérdezem, csak nekem fura.


off vége

2019. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Megvettem, már tegnap, de le lehet mondani a rendelést.


Nem pontoztam le semmit, senkit sem, komolyan. Azokat, aki szerint nem éri meg az árát, én abban a szerencsés helyzetben vagyok, higy megtehetem, plusz ez a szezon vége, most már mindenhol tavaszi kollekciók vannak.

Csak csúnyán leszólta anyukám, ezért kérdeztem ezt most, hogy tényleg nekem van-e ekkora baj az ízlésemmel... Nem teszem ide ki a vásárlásaimat, hogy kikérjem más véleményét, szép is lenne...


Igen, nem méteres hóban, latyakban, gondoltam hordani, köszönöm :) Monfjuk jól esik, ha más szerint is gyönyörű, de nem pontoztam le senkit, sem aki szerint nem az.

2019. jan. 20. 15:27
 23/24 anonim válasza:
52%
Nagyon szép,vedd meg!
2019. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%
Igazi pasialázó:)
2019. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!