Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért érződik ki ennyire a...

Miért érződik ki ennyire a Xixo és a Hell innivalókból ez a fura édesítőszer íz?

Figyelt kérdés

Ritkán iszok ilyeneket. Néha megkívánok valami szénsavas italt. Akkor iszok egy-egy Xixot de annyira kiérződik belőle valami fura édesítőszernek az íze.

A boltban megkívántam egy Hell jegeskávét. (Choco Latte) De ugyanúgy kiérzem ezt az utóízt. Meg sem bírtam inni.



febr. 28. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert szinte az összes édesítőszernek van egy különös íze (valamelyik keserű, valamelyik vas ízű), aki nincs hozzászokva, abból válthat ki undort.
febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, én nem használok édesítőszert a mindennapokban.

Sajnálom ezeket az innivalókat, mert rengeteg ízből lehetne választani.

febr. 28. 20:29
 3/13 grafno ***** válasza:
42%
Egyszer a kebabosnal vettünk kaját és a szosznak nagyon furcsa utoize volt, mondom a ali-nak ez a szòsz nagyon ecetes, ku.va erős utoíze van, mi a sz-r ez..azt mondja saját készítésű... utana látom a heinz sourcream... 15 évig nem ettem csak saját készítésű szószt a melóm miatt és a gyenge minőség egyből kiütott. Más meg azt mondta, hogy milyen finom a ez a szosz...
febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem bőven van választék cukros üdítőkből. Én sajnos 5 éve cukros vagyok, de már ezeket az italokat sem nagyon iszom (1-1 cukormentes energiaital, de nagyrésze borzalmas).


Viszont az a Hell Choco Latte az nem cukormentes. A Hell kávéból csak a Slim Latte (kék) és a Hazelnut (mogyorós, zöld) ami cukormentes. Na a zölddel kínozni lehetne😅

febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem kerestem cukormentes italokat. Semmi bajom a cukorral, azt használok a mindennapokban normál mennyiségben.

Csak megkívántam a boltban egy jegeskávét és ezt vettem le a polcról véletlenszerűen. Sajnos...


Hogy érted, hogy a zölddel kínozni lehetne? Rossz az íze?


Jaj én nagyon megbántam ezt. Úgy felkavarodott a gyomrom tőle, hogy a hányás kerülget szó szerint. :(

febr. 28. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon keserű az a zöld.
febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na akkor azt sem fogom soha kipróbálni. Köszi a figyelmeztetést! :D
febr. 28. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként egyik cukormentes üdítőn sem érzek olyan borzalmas ízt, mint a Xixo italokban.
febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kókuszos hell kávé ízlik egyedül ( nem tudom mi a pontos neve). A Xixo márkával ki lehet kergetni a világból, a citromos tea keserű, mint az orvosság, ha nincs durván lehűtve, pedig cukros.
febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
A mérgek ízét evolúciós okokból erősen érezzük.
febr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!