Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért érződik ki ennyire a...

Miért érződik ki ennyire a Xixo és a Hell innivalókból ez a fura édesítőszer íz?

Figyelt kérdés

Ritkán iszok ilyeneket. Néha megkívánok valami szénsavas italt. Akkor iszok egy-egy Xixot de annyira kiérződik belőle valami fura édesítőszernek az íze.

A boltban megkívántam egy Hell jegeskávét. (Choco Latte) De ugyanúgy kiérzem ezt az utóízt. Meg sem bírtam inni.



febr. 28. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Most már sajnos mind így készült.Kiérzik a kólában is az édesítőszer.
febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem cukorbeteg, jobban jár ha nem vesz édesítőszeres löttyöket. Én sem bírom meginni azokat, Hell meg szerintem rohadtul nem ért a kávékhoz, rokonom adott egyszer belőle, hát… ha már bolti kv, maradok a Mizo-nál, az legalább finom, de nem annyira mint az itthoni. :)
febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon elrontottam vele a gyomrom. Még ma reggel is hányingerrel küzdöttem.

Este még az orromban is éreztem a szagát ennek a hülye édesítőnek. Sosem jártam még így, de egyetértek. Soha többé édesítőszeres étel vagy ital!

febr. 29. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!