Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kávéfüggő lettem! Hogy lehetne...

Kávéfüggő lettem! Hogy lehetne leszoknom?

Figyelt kérdés

Mindennap innom kell egy pohár lattét cappucinot vagy hosszúkávét, különben nem bírom ki. Ha az utamba esik egy Costa, Mccafe, Starbucks ( nagyon ritkán túl drága) Cserpes (ritkán mert elég rossz az íze), Tschibo, Frei vagy bármilyen más kávézó mindig veszek egy kávét magamnak. Ez valami függőség komolyan, már reggel jön a késztetés hol iszom meg a napi kávém. Anyagilag is elég sokba kerül, pedig nem iszok cukros-szirupos kávékat. A szüleimnek van a Nespressoba tagsági kedvezményük, néha oda is bemegyek "nézelődni" majd anyám nevébe iszok egy ingyenes kávét amire meghívják a club tagokat.

Otthon soha nem iszom kávét, nincs is kávém otthon. Nem tudom hogy tudnék leszokni .. 25/n


2018. márc. 7. 22:54
1 2
 11/11 Trevor. ***** válasza:
A kávé nem erős drog, néhány napig nem iszol, max ideges/fáradt leszel, aztán elmúlik. Mondjuk több értelmét látom annak, ha csökkentenéd a mennyiséget. Főzz otthon kávét és termoszban vidd magaddal, anyagilag sokkal jobban jársz és valszeg finomabb is lesz.
2018. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!