Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült elvonási tünetek...

Sikerült elvonási tünetek nélkül megúsznom es leszoknom?

Figyelt kérdés
Aurorixet szedtem es xanaxot de 13 napja egyiket sem szedem.És nem hianyzik egyik sem.panikra kaptam ezeket de nem használtak ugyanugy mint elotte felirt 5 masik sem.Létezik hogy ennyivel megúsztam?Úgy örülök annak hogy nem kell gyógyszereket szednem
2017. júl. 17. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy tűnik, hogy megúsztad, ezért adj hálát az Úrnak! Csak kevesen ilyen szerencsések. Az elvonási tünetek a gyógyszer elhagyása után általában már 1-2 napon belül jelentkeznek. Nekem még mindig vannak, pedig 9 hónapja nem szedek semmit.
2017. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Majd írjál a 30. napon is...
2017. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meddig szedted? 2 napig gyerekadagot? Mert az sem mindegy ám.
2017. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
neeem...köszi igen kedvesek és pozitívak vagytok!!!!!!!!!!600mg aurorix és 05mg xanax /nap.ti mennyit szedtek hogy ilyen cinizmus választ adtok?napi 2-3mg xanax????attól tényleg nem könnyű szabadúlni
2017. júl. 17. 23:01
 5/5 A kérdező kommentje:
jah............3évig szedtem 5 féle szart
2017. júl. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!