Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lenne egy kérdésem hozzátok....

Lenne egy kérdésem hozzátok. Az egyik osztálytársam azt állítja, hogy hány a víztő. Ezért csak cukros italokat iszik. Szerintetek lehet hányni a víztől?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 15:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam, víztől *
2018. jún. 4. 15:12
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A klóros víztől talán lehet, de ásványvítől nem hiszem.
2018. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis.

Csak magyarázza a bizonyítványát.

2018. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha sokat iszol belőle, akkor igen, de nem a víz volta miatt, hanem csak a nagy térfogata miatt.


Szvsz az osztálytársad csak nem szereti a vizet.

2018. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Vízmérgezés (ha nem csak süketel)


[link]

2018. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ha olyan anyag van a vízben ami hánytat.
2018. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Úgy bírom, amikor egy agyatlan tini süketelését tudományos érvekkel próbálják megmagyarázni.
2018. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, őszintén én sem hittem el. Már vagy százszor mondtuk neki, hogy ha így folytatja cukorbeteg is lehet...
2018. jún. 4. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
A cukros üdítők is vízből készülnek, szóval attól is hánynia kellene, ha valóban attól lenne rosszul.
2018. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot, amit sok ember nem tud.

Nem rég voltam egy egyetemen előadáson, ahol elárulták azt, hogy a Coca Cola alapját importálják világszerte, nem pedig a kész terméket, majd ezt az alapot hígítják fel csapvízzel, ezért térhetnek el egyes országokban az arányok is.

Szóval minden üdítőben van víz, sokat azzal hígítanak, akkor attól miért nincs rosszul?

Ha pedig az otthoni csapvíztől hány, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni a csapvizet, sok olyat hallani, hogy itt-ott szennyezett a víz az országban, nálunk is jött már büdös/sárga/barna víz a csapból.

Egyes szigeteken a csapvíz hasmenést és hányingert okoz.

Az ásványvíztől is hánynia kell?

2018. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!