Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek a párom szeret inni ?

Mit tegyek a párom szeret inni ?

Figyelt kérdés
Eddig napi rendszerességgel itta meg pár hete át állt arra hogy csak hétvégén. De engem ez is zavar mert úgy érzem nem képes meg lenni alkohol nélkül de szeretem és nem tudom hogyan segítsek neki.

2021. febr. 26. 10:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Amíg

- ha nem ihat, NEM hiányzik neki

- NEM napi szinten iszik 2-3 dobozzal

- NEM kap dührohamot, ha nem ihat


addig no problemo. Én meg kb. heti 3-4x megiszok egy pohár vörösbort, hát aztán? Finom, jót tesz a vérszegénységnek.

2021. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
54%
Magyarázd el neki hogy nagy bajt okozhat ezzel.
2021. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Bocs, ha megkérdezlek. Te egyáltalán nem iszol alkoholt?
2021. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire aggódsz,akkor vegyél neki havonta egy tálca sört.Azzal a feltétellel,hogy annál többet nem fogyaszt.A sör kellemes ital...Szerintem ne akard megfosztani tőle.
2021. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszokat

szoktam inni persze

itt nem ezzel van a gond

sajnos a családjában mindenki az kivétel az anyukája

apukáját kórházban kezelik emiatt

a tesója aki 30 éves remeg az ital ért nem dolgozik csak iszik

a páromat ebből ki szakítottam és mivel nem látja ezt kevesebbet iszik

de ugye nem zárhatom el a családjtól és félek hogy ha nem vgyok vele vagy ha ott is vagyok bele huzzák ebbe az életbe

nem szeretném az eddig felépíttet életet tönkre tenni

nem agresszív egyáltalán nem remeg ha nincs pia csak bennem van ez félek hogy ne hogy olyan legyen mint aq családja pár tagja

és azért is félek mivel az én családomban anyukám ő nem iszik de az ő anyukája( nagyim) ő igen szanaksz plusz pálinka és neki napi 2 liter szóval tudom milyen és féltem a párom és magam is nem akarok igy élni

2021. márc. 1. 09:04
 26/32 anonim válasza:
64%

A családi előzmény,hajlam vastagon meg van akkor.

Ezek alapján az a csoda,hogy csak hétvégente iszik meg napi 3 sört.Inkább abban lennék partner a helyedben,hogy ez az állapot megmaradjon.Ez a mennyiség semmi.

2021. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2021. márc. 1. 10:17
 28/32 anonim ***** válasza:
68%
Hagy igya ha jól esik neki.
2021. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ahogy látod, itt mindenki alkoholista. Az ilyen emberek nem szoktak megváltozni. Főleg ha a család is lehúzza őket. Innentől már rajtad múlik, vagy megalkudsz és vele maradsz (ezáltal elfogadod, hogy az ő életében mindig jelen lesz az alkohol) vagy keresel más valakit.
2021. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 mindentudó99 ***** válasza:
Ha yartja a napi 3 sört csak hétvégén azzal semmi baj. Ha ezt is tiltod azért is megissza máshol. Még rosszabb lesz.
2021. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!