Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek a párom szeret inni ?

Mit tegyek a párom szeret inni ?

Figyelt kérdés
Eddig napi rendszerességgel itta meg pár hete át állt arra hogy csak hétvégén. De engem ez is zavar mert úgy érzem nem képes meg lenni alkohol nélkül de szeretem és nem tudom hogyan segítsek neki.

2021. febr. 26. 10:49
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Sajnos ha a család is olyan, akkor változni nem nagyon fog. Ebben én is voltam. Alkoholista volt a párom is , és az egész családja. A szülei a legalja módon ittak mindennap. A párom eleinte csak hétvégén ivott. Aztán már hétközbe is. Hozzájârult az is hogy nagyon agressziv lett.Az anyjáék folyamatosan lehúzták, itatták. Próbáltam minden tőlem telhetőt megtenni, azt is felajánlottam hogy elmegyek vele pszichiáteehez, de nem volt hajlandó változni,nem kért a segítségemből. Ha nem változik, akkor inkább hagyd ott. Nagyon rossz élet ez, rámegy egy csomó idő, energia.
2021. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nagyjából a 20as írja a tutihoz közelit. Ha csak hetvegen 3x3 sor, es mellette aktiv munka, mozgas stb.. akkor talán nem probléma. Egyelőre.
2023. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!