Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Más mennyire érzi gáznak ha...

Más mennyire érzi gáznak ha olcsó sört vagy olcsó bort vagy sok energiaitalt vagy más igénytelen káros dolgot vesz a boltban?

Figyelt kérdés

Péntekenként általában megiszom egy sört vagy egy pohár bort. Simán vehetnék drágábbat is, de nekem ful megfelel az arany korsó meg a la fiesta. Egyszerűen ilyen igénytelen vagyok, meg kicsit zsugori is.

Sajnos elég sok energiaitalt iszom. A kávéra érzékeny vagyok. Barátnőm is energiaitalozik. Ha jönnek vendégek őket is megitatjuk vmi olcsó lőrével.

Pennybe viszont csak én járok. Ront a helyzeten hogy a melegételt rendeljük, sokmindent a piacon veszünk és tisztálkodó-tisztító szerekért a dm-be járunk. Mindig szégyellem magam mikor megveszem ezeket. Úgy érzem hogy alkesznek vagy csövesnek néznek. Alapból kellemetlenül érzem magam ha egészségtelen meg olcsó dolgokat veszek.

A helyi Pennyben elég elbaszott embernek gondolatnak mert oda csak a károsabb és olcsóbb dolgokért járok.

Más is van akinek ilyen dolgai vannak. Kicsit kényszeresnek érzem magam.


2021. márc. 19. 20:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

18


Mondjuk én nem főzök sört.Ahhoz lusta vagyok.De mostanában ha iszok,akkor leginkább sört.Olyan 300 forintig.Ennél drágábbat nem nagyon veszek.Nekem ebben az ártartományban talán a Pilsner Urquell,Staropramen Granát jön be a legjobban.Bizonyára jók a drága kézműves sörök is... de ha több korsóval legurít az ember,akkor azért az ár nem mindegy.

2021. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

20: Köszi, érdekes infó. Bár engem annyira nem lep meg. Valószínűleg nagyon olcsón veszik az alapanyagokat és sok emberen átmegy. Így működik a tömeg gyártás, de nem véletlen alakult így. A többség (többek közt én is) szereti a kényelmesebb utat választani. + Attól hogy olcsó nem vagyok benne biztos hogy egészségtelen, majd ha több energiám lesz utánajárok.

Tetszik hogy vannak emberek akik maguknak gyártják a sört. Valószínűleg nem olyan fásultak mint én. Jó tudni hogy vannak akik még ha az életnek csak egy kis területén is, de ellenálnak a tömegtársadalomnak.

Az hogy ennyi adó van rajta nem biztos hogy baj. Azért az alkohol sok problémát okoz a társadalomnak, azt is bele kell számolni.

2021. márc. 20. 21:31
 23/33 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk sztem a legtöbb embernek van jobb dolga annál mint h sört csináljon magának. Én ha piálni akarok, akkor vodkát iszok mindig vmi gyümölcslével. Az a legegyszerűbb, és az csak tisztán alkohol. Nincs semmi más. A sörtől be lehet aludni, meg szénsavas is, a borban is van vmi amitől szrul leszel másnap, A többi tömény pia meg sokkal drágább mint a vodka.
2021. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Az hogy mi a jobb dolog egy mély filiozófiai kérdés. Lehet hogy a sör elkészítése jobb hatással van az ember hangultára mint annak a megivása. A legzenebb dolog az ha lefőzöd a sört aztán kiöntöd. Persze ezt nem én fogom meg mondani. Sajna nem buddha vok csak egy proli. XD
2021. márc. 21. 19:47
 25/33 anonim ***** válasza:
27 évesen azt fogják gondolni hogy egyetemista vagy, ott ez teljesen normális.
2021. ápr. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Ha konyveket veszek akkor meg alkesznek fognak hinni? :-)
2021. ápr. 6. 06:16
 27/33 anonim ***** válasza:
Mióta vesznek az egyetemisták könyveket? Látszik h nem jártál egyetemre.
2021. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
De jartam, mindig ott melegdtem at mikor sokat kellett varni a buszra. XD
2021. ápr. 6. 12:51
 29/33 anonim ***** válasza:

En egy 21 eves lany vagyok, imadok csinosan oltozni, szinte csak szoknyaban jarok, van mukormom muszempillam, imadok sminkelni.

Megis mindig kis keserut,meg Kobanyait veszek raadasul nem is a hutobol, hanem szobahomersekletuen. A latszat neha csal🤷🏽‍♀️

Mondjuk engem sose zavart ha prolinak neznek, mert egy az hogy valoban az vagyok, ketto h szeretek az lenni. 🤗

2021. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29 Tehát a kinézetedet leszámítva szimplán csak igénytelen vagy.
2021. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!