Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Más mennyire érzi gáznak ha...

Más mennyire érzi gáznak ha olcsó sört vagy olcsó bort vagy sok energiaitalt vagy más igénytelen káros dolgot vesz a boltban?

Figyelt kérdés

Péntekenként általában megiszom egy sört vagy egy pohár bort. Simán vehetnék drágábbat is, de nekem ful megfelel az arany korsó meg a la fiesta. Egyszerűen ilyen igénytelen vagyok, meg kicsit zsugori is.

Sajnos elég sok energiaitalt iszom. A kávéra érzékeny vagyok. Barátnőm is energiaitalozik. Ha jönnek vendégek őket is megitatjuk vmi olcsó lőrével.

Pennybe viszont csak én járok. Ront a helyzeten hogy a melegételt rendeljük, sokmindent a piacon veszünk és tisztálkodó-tisztító szerekért a dm-be járunk. Mindig szégyellem magam mikor megveszem ezeket. Úgy érzem hogy alkesznek vagy csövesnek néznek. Alapból kellemetlenül érzem magam ha egészségtelen meg olcsó dolgokat veszek.

A helyi Pennyben elég elbaszott embernek gondolatnak mert oda csak a károsabb és olcsóbb dolgokért járok.

Más is van akinek ilyen dolgai vannak. Kicsit kényszeresnek érzem magam.


2021. márc. 19. 20:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
30 neked az mert faj? 😀
2021. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
30: Nem lehet mindenki olyan tokeletes mint te. 🙃 Sajnos sok ember (tobbek kozt en is) tokeletlennek szuletett. Ez van. Ha nem tetszik akkor irany az Olümposz.
2021. júl. 18. 18:02
 33/33 anonim ***** válasza:
Es csokollakkkkk dragam😘 bontok is rad egy kobanyait🥰
2021. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!