Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholtól mindig agresszív...

Az alkoholtól mindig agresszív állat leszek. Mit tehetnék ellene? 19/l

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor alkoholt fogyasztok, legyen az bármilyen kis mennyiség, mindig nagyon agresszívvá válok. Az utóbbi egy hónapban például 5-ször kellett engem eltávolítani szórakozóhelyről, mert verekedést kezdeményeztem. Ilyenkor belekötök bárkibe, aki nem szimpatikus nekem és sajnos nem riadok vissza testi fenyítéstől sem. Már a legjobb barátnőm is teljesen elfordult tőlem, csak azért mert egyszer részegen egy kicsit meglegyintettem. Nem tudom, hogyan tudnám orvosolni a problémát, és kérlek ne javasoljátok azt, hogy ne igyak, mert arra nem vagyok hajlandó.
2012. aug. 11. 17:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igyál! De jó! Egy alkoholista f@sz leszel, de ez a te bajod. Mi bajunk az, hogy ezzel a viselkedéseddel másokkal cseszel ki.
2012. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

Nekem van egy közeli ismerősöm, hasonló problémával küszködik évek óta. Sajnos nála is csak az lenne a megoldás, hogy nem iszik. Elég egy kicsit alkohol neki, egy-két pohár sör és már minimálisan jönnek ezek a "tünetek", soktól pedig tényleg agresszív és beszámíthatatlan lesz. Nem tudom, hogy orvos tudna-e segíteni, mert az lenne a legjobb, hogy ha megnézetnéd magad, hátha mégis van megoldás. De ha nincs, akkor sajna le kell mondanod az alkoholról, akár milyen rossz is ez és más italokat inni.


Hidd el, mások is jobban megértenék ezt, minthogy beleköss másokba, meg piszkálod őket, gondolj másokra is ilyen esetben, mert így nem csak magadnak, de másnak is ártasz. :S

2012. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
azért annyira nem durva a viselkedésem, hogy ne mehessek emberek közé
2012. aug. 11. 22:09
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Két nagy pofon kéne neked olyankor aztán megnyugodnál!
2012. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 vagyokakilehetek ***** válasza:
akár fel is aklaszthatod magad, senkinek se fog hiányozni egy alkoholista ribänc.
2012. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 lajos 001 válasza:
igyál bátran ne foglalkozz senkivel semmivel 3-4 buli után józanon nézz körbe nincsennek barátok vagy furán néznek rád sajog mindened mert az előző verést sem heverted ki igyál igyál
2012. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
egyszer jól pofán kéne téged vágni ilyenkor. vagy idd kórházig magadat ;)
2012. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 CyberSniper válasza:

Próbáltad már a kötelet?


Hidd el, segítene rajtad! Mert ekkora szánalmas senkiházi hisztis alkoholista agresszív libán csak az segít!

2012. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem leszel olyan veréb, aki nem iszik? Értem... Szóval egy olyan veréb leszel, aki iszik...
2012. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 mustafa33 ***** válasza:
csak olyan helyeken igyál, ahol kigyúrt kopasz háromajtósszekrények is vannak és azokba kössél bele. hamar leszoktatnak az agreszivitásról.
2012. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!