Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholtól mindig agresszív...

Az alkoholtól mindig agresszív állat leszek. Mit tehetnék ellene? 19/l

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor alkoholt fogyasztok, legyen az bármilyen kis mennyiség, mindig nagyon agresszívvá válok. Az utóbbi egy hónapban például 5-ször kellett engem eltávolítani szórakozóhelyről, mert verekedést kezdeményeztem. Ilyenkor belekötök bárkibe, aki nem szimpatikus nekem és sajnos nem riadok vissza testi fenyítéstől sem. Már a legjobb barátnőm is teljesen elfordult tőlem, csak azért mert egyszer részegen egy kicsit meglegyintettem. Nem tudom, hogyan tudnám orvosolni a problémát, és kérlek ne javasoljátok azt, hogy ne igyak, mert arra nem vagyok hajlandó.
2012. aug. 11. 17:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
szerintem a tömény helyett csak koktélt vagy enyhébb italokkal kéne próbálkozni
2012. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Harcművészet o.k. DE józan élet mellett!
2012. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
te pár év múlva egy nagy alkoholista leszel
2012. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás, minthogy nem iszod le magad. Teljesen mindegy, mit csinálsz józanul, piszkosul nem fog semmit jelenteni akkor, ha részeg vagy. Egyébként igazat adok egy előttem írónak: a legjobb úton haladsz afelé, hogy alkoholista váljon belőled és teljesen elrontsd az életed.
2012. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ne igyál, vagy csak kényszerzubbonyban.
2012. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:

És a sex? hogy megy ittasan? esetleg le harapod az illetőnek vagy széttéped? és lehugyozod?

tiszta hülye vagy már bocs!

ki hiszi el ezt neked sok barom be írogat a fórumba brahiból hogy jól szórakozzon háát én jól szorakoztam

2012. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 zati19 válasza:
Véleményem szerint, aki elfojtja a józan életben a gondolatait, tetteit, az válik agresszívvé. Az alkohol felszabadítja az elnyomott éned, és ez történik. Próbáltál már nem diszkóba menni, hanem jó kis házibuliba, ahol nem idegenekkel vagy? Ha nem bírod az embereket (mind hülye úgyis), csak a baráti köröddel szórakozz. Egy darabig, és ha megtanultál "viselkedni", utána menj diszkóba. ;) Ez csak egy tipp. 1x mentem egyik haverommal diszkóba, kikezdett egy benga állat "kancigánnyal", na én (vékony vagyok) álltam közéjük, hogy ne verjék meg. Szerencsére nem kapott senki sem. :) Pia nélkül meg simán hagytam volna, hogy összeverjék... :D Hülye állatját! :D
2012. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszihiáterhez, hátha beutal valami diliházba. Aki ilyen, hogy tudja magáról hogy másoknak is árt azzal ha iszik, és nem hajlandó cska töményet inni.. És arra sem hajlandó hogy ne igyon. Nem kéne létezniük
2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Igyál addig, amíg nem lesz erőd felállni. Én beavathatlak ebbe a világba, általában minden hétvégén teleportálok. :D:D
2012. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
44%
Próbáltad már a füvet?Nálam bevált,én is mikor iszok biztosan aznap seggbeöklözök valakit!!!
2012. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!