Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A párom nagyon sokat iszik....

A párom nagyon sokat iszik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Minden szerdán van baráti összejövetel neki, ott mindíg jól berúg, és még ezen kívül is, most pl. hétfőn is nagyon berúgott, az elmúlt 1 hétben 1 vagy 2 nap volt, amikor egyáltalán nem ivott alkoholt. Munka után sörözni jár, és ha hazamegy a szüleihez(ők is isznak állandóan), onnan sem jön józanul. Nagyon unom már, undorodom tőle, mindíg büdös. Nem régóta csinálja ezt, amúgy rendes, elég sokmindent megcsinál itthon. De mostanában egyre gyakrabban csinálja ezt, néha durva is velem, ráadásul állapotos vagyok. Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?
2008. máj. 29. 11:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
68%

Valahogy rá kellene venned, hogy elköltözzetek más városba. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy elválasztod a gázos haverjaitól. Őt magát hiába is próbálod leszoktatni a piálásról, ha az alkoholista, züllött haverjai mindig visszarántják a mocsokba.

Ha ez így folytatódik, biztosan alkoholista lesz, ami szellemi leépüléssel is együtt fog járni.

2008. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
huha alkohol. Nekem apam agan a csaladom jo resze alkoholista es eleg undorito, agresszivak es szar keveroek. azt nezik h masnak hogyan tudnak keresztbe tenni mert elevsztettek a realitast. Ezert nem is tartom veluk egylatalan a kapcsolatot. aztan volt egy parom aki ugyanugy haverok altal bele lett vive az alkoholizmusba, amikro kimentek szorakozni igencsak ivott es a vegen ugy ment ki szorakozni h nelkulem, majd nekem kellett erte mennem kocsival h felvegyem mert mar nem volt kepes hazavezetni, ha nem is volt seg reszeg de tul volt az alkohol limiten ami meg megengedett h volan moge ulj. aztan masnap vissza kellett menni a kocsiert. a vegen mar kocsi nelkul ment. Ezt csinaltam vagy ket evig. O sem volt ilyen mikor megismertem. az alkohol hatasara o is aggressziv lett habar sosem utott meg voltak olyan szituk h azt hittem h megfog, inkabb akkor a mobilt torte el... Sajnos en hiaba ultem le vele beszelni par hetig jo volt aztan ujra ugyanaz volt. igazan akkor esett ketsegbe mikor en mar nem birtam tovabb es azt mondtam h legyen vege. akkor o fakadt sirva es konyorgott h megvaltozik meg tudja h nem volt jo hozzam. nagyon erosnek kellett akkor lennem. mai napig nem tudom h tudtam megtenni, mert igazan meg mindig szeretem. 4 eve szakitottunk...
2008. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
lehet h hiányzik neki a szex és ezért iszik :)
2008. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
56%
nemtom de megmondanád hogy míért az ételek italok rovatban kérdezted meg ?
2008. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
2 kibekúrt nagy sallert adj neki,azt elmegy a kedve az ivástól,ha mégse akkor igyatok együtt:P
2009. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia, ugyanebben a cipőben, ráadásul 13 hetes terhes vagyok. Anyagilag nagyon rosszul állok, már nagyon sokszor megfordult a fejemben, hogy elhagyom, de nincs hova mennem, nem tudok kifizetni egy albérletet, anyámhoz meg nem tudok költözni. A gyereket amúgy ő akarta jobban, így viszont már többszörösen meg vagyok lőve. Amúgy is viszonylag súlyos depresszióval küzdök, ez meg nem nagyon javít a helyzetemen. Nagyon szar helyzetben vagyok. Muszáj vagyok eltűrni, mert nem tudok lépni. Ezek után a kis gyedemből meg főleg nem tudok majd. Nem kívánom senkinek.

Ő nem megy minden nap, de mondjuk minden 3. nap már biztos és nem agresszív, de engem akkor is iszonyatosan idegesít. És nem tud lemondani a heti egy nagy buliról, amikor aztán hajnali min. 4-ig elvan. Persze ő is azt ígéri, hogy csak a gyerekig, utána minden más lesz és ő 200 Ft-ot sem volt elvenni a gyerekétől. Hiszi a piszi. :(

2012. febr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Csak úgy tudsz függetlenedni, ha van egy jó szakmád, mert az kell a jó álláshoz. Ha jól értem nem dolgozol, amíg a gyereket várod. Ez az idő kiváló alkalom a tanuláshoz. Iratkozz be egy OKJ-s tanfolyamra. Google -el keress rá milyenek vannak, és mik azok, amik érnek is valamit.


Ja és a legfontosabb: ne szigeteld el magad. Járj társaságba. Legtöbbször a munkát ismerősökön keresztül lehet találni.

2012. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!