Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az apám alkoholista. Hogy...

Az apám alkoholista. Hogy kell leszoknia erről?

Figyelt kérdés
Apa olyan részeg volt a múltkor, hogy anyát háromszor hátbaverte és a tesóm elkezdett sírni, mert megijdet és anya áthívta Attilát a tesóját, hogy beszéljen apával. Apa a múltkor fetrengett a földön a saját gyerekei előtt, ugyanis annyira részeg volt és a múltkor Karácsony másnapján részegen jött haza... Ha menni akar a kocsmába, akkor azt hazudja, hogy a boltba megy, de mi már nem hiszünk neki és lopkod tőlem és anyától is pénzt... de tagadja, hogy nem ő volt... minnél jobban mondjuk neki, hogy ne igyon, annál jobban csinálja :(

2014. márc. 15. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem es az 5 testvéremnek 24 év alatt mem sikerült leszoktatni anyànkat az alkoholrol ... mindent kiprobàltunk,a műtéttöl a hipnozisig mindent de ha ő nem akarja sokat nem tehetsz.
2014. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha Ő nem akar leszokni,neem is fog.Én is ebben nőttem fel,aztán anyum is elkezdett inni 13 éves koromban,hát nem volt egy boldog gyerekkor.Anyu végül leszokott róla magától,mert egyszer nagyon rosszul lett.Apum sajnos meghalt,de előtte borzalmakat éltünk át(itt nem agresszivitásra,verkedésre gondolok)
2014. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!