Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valami trükk alkohol miatti...

Valami trükk alkohol miatti hányás ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnék a héten úgy igazán berúgni, de a gyomrom elég érzékeny . Tudtok valamit hányás ellen ? Megelőzés ? stb.


Előre köszi :)



2015. máj. 1. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10


Van olyan sz.r ital aminek már a szagától a hányinger kerülgeti az embert.

2015. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Ha igazán be akarsz rúgni tapasztalatlanul, akkor annak egyértelműen a hányás lesz a következménye, bármilyen minőségi italt is iszol! Én igazából háromszor hánytam életembe alkoholtól, amikor még tapasztalatlan voltam, és a sörre bor, borra sör keverés volt! Gondoltam jó lesz az úgy. Persze azóta eltelt sok-sok idő, rájöttem mit hogy kell. Én mindig a töményre szavazok, ha kocsmába megyünk, ha házibuliba. Töményből elég keveset meginnod, ahhoz, hogy jól érezd magad. 4-5 felestől meg van az a hangulat, ami 1 üveg bortól, vagy mástól van meg, de nem telít el!


Arra, hogy ne hányj arra nincs semmi trükk, aminek ki kell jönni, az ki is fog, és másnapos sem leszel. (saját tapasztalat)


Lehetőleg tartsd a mértéket, a legjobb érzés egy görbe este után a legjobb állapotba lenni a társaságból!

2015. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Részegség alatt fellépő hányásra nincs semmi tippem!

De ha benn marad a pia és mocskosul másnapos vagy, akkor a B6 vitamin kitűnő hányás ellen. Elég nehéz lenyelni, háborgó gyomorral ( legalább is nekem) de fél órán belül csodát tesz! Ez bevált módszer nálam! :)

2015. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!