Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért vannak oda az emberek...

Miért vannak oda az emberek az alkoholos italokért, amikor borzalmas az ízük?

Figyelt kérdés
Én sosem ittam igazán alkoholt, a vörösbort még nagy nehezen meg lehet inni, de most ittam pl. fehérbort, és borzalmas, elképesztő, hogy ilyen íze van még a bornak is, tiszta alkohol íze van... Néhányszor éreztem a pálinka szagát, és olyasmi íze van. És talán az összes alkohol ilyen. Hogy képesek ilyeneket inni az emberek? Ráadásul ezek tele vannak alkohollal, pár pohártól minden baja lehet az embernek tőle, nyilván nem túl egészséges, hogy teljesen módosul tőle a tudatállapot, még járni sem tud rendesen, stb.

2016. dec. 31. 19:01
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, elég idős vagyok, csak mindig kerültem az alkoholt, féltem a berúgástól is, a hányástól, másnaposságtól, akár a haláltól. A cigivel is így vagyok, bár azt próbáltam, de azt is utáltam, értelmetlen, undorító szokás, én betiltanám. A drogok hatásai még az alkoholnál is nagyságrendekkel veszélyesebbek, természetesen sosem próbáltam.
2016. dec. 31. 19:53
 12/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem baj az ha nem vagy oda a piáért.


De azt azért el kéne fogadnod hogy mások szeretik.

tudod nem lehet mindenki egyforma.

És hát el kell fogadnunk mások szokásait izlését.

Szerintem jó ha ezt megtanulod.

2016. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? 10? A legtöbb alkoholt nyilván nem is láttad közelről, ehhez képest kissé kategorikusan mondasz véleményt. A pálinkát azt én sem szeretem, sőt semmilyen röviditalt. De rengeteg olyan likőr, vermut, bor létezik, ami nagyon finom. Ja és soha nem szoktam berúgni, anélkül is lehet alkoholt fogyasztani.
2016. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az aki issza az nem gondolja, hogy borzalmas lenne az íze. Én pl. most épp egy jó nagy bögre forralt bort kortyolgatok, és semmi rettenetes nincs az ízén, sőt, kifejezetten finom.

Ja, és a fehérbor szerintem sokkal finomabb a vörösnél. :)

2016. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Én sem szeretem az alkohol ízét, még soha nem ittam olyant, amit jónak találtam volna, csak nem annyira rossznak. De sokan szeretik, ezen kár kiakadnod.
2016. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
28%
Mert a Földi társadalom fejletlen egyedekből épül fel néhány millió kivételével. Ők (már) nem gyilkolják magukat a fentebb említett méreggel!
2016. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy valamit nem szeretsz, a te magánügyed. De nehogy már te akard megszabni, hogy mit kell megtiltani, mit nem! Én pl utálom a tv csatornákat. Annyira, hogy előfizetésem sincs semmire. Tv sincs itthon. De senkit nem agitálok, hogy ezt neki is így kellene csinálni, mert ez a normális, bla-bla-bla. Ez az én dolgom, pont. Itt ki is fújt! Te meg kotnyeleskedsz, mindenkinek megmondanád a tutit a tizen-huszon éveddel.

Nem tudom fiú vagy-e vagy lány, de elég tenyérbemászó lehetsz!

2016. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Az orvosi alkoholnak van a legjobb illata a világon :D amivel fertőtlenítesz.

Imádom, inni meg nem iszom, mert szerintem is szörnyű íze van mindnek.

2016. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
71%
Az emberek nem az íz miatt isznak... A hatást várják.
2016. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

En utalom az alkoholt, nemelyiknek tenyleg rossz ize van, de vannak kifejezetten kellemes izu italok, a jo minosegu borok ilyenek. Illetve en meg vodka szodat szoktam inni, mert egy feles vodka + tele toltod a poharat asvanyvizzel meg nyomsz hozza fel citromot es nagyon kellemes udito jon ki belole.


Persze a palinka, vodka magaban iszonyat szar tud lenni. Szerintem a palinka azert divatos itt magyarorszagon, mert azzal mutatod meg mekkora kan vagy.

2017. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!