Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért vannak oda az emberek...

Miért vannak oda az emberek az alkoholos italokért, amikor borzalmas az ízük?

Figyelt kérdés
Én sosem ittam igazán alkoholt, a vörösbort még nagy nehezen meg lehet inni, de most ittam pl. fehérbort, és borzalmas, elképesztő, hogy ilyen íze van még a bornak is, tiszta alkohol íze van... Néhányszor éreztem a pálinka szagát, és olyasmi íze van. És talán az összes alkohol ilyen. Hogy képesek ilyeneket inni az emberek? Ráadásul ezek tele vannak alkohollal, pár pohártól minden baja lehet az embernek tőle, nyilván nem túl egészséges, hogy teljesen módosul tőle a tudatállapot, még járni sem tud rendesen, stb.

2016. dec. 31. 19:01
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"A dohányzás annyiban értelmetlen, hogy minimális örömet okoz tudomásom szerint nagyon sok negatívum mellett. Füstöt szívsz be, ember!"

Tévedés, a dohányzás nem merül ki a cigarettában. Rengeteg fogyasztási formája van, például snüsszként orálisan is "inhalálható" a nikotin.

Na de nem kezdek itt Wikipédiát játszani, inkább feltolok egy csík tubákot :D

2017. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
nem ittál még igazi házipálinkát.-
2017. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!