Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittatok mar alkoholt szandekos...

Ittatok mar alkoholt szandekosan iskolaban?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogy ne legyetek reszegek csak az unalmas napokat egy kicsit feldobjatok( tenyleg csak addig hogy jol erezzetek magatokat) ?

En ehgyomorra gondoltam 1dl votkat tisztan

Kerlek ne szidjatok hanem a kerdesre valaszoljatok !

16/L

60kg



2018. máj. 22. 20:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%
Igen. Nem is egyszer
2018. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es mit es mennyit+hany eves voltal (bocsi kivancsi vagyo)
2018. máj. 22. 20:19
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Iskolaidőben? Nem. Az iskola területén? Igen. Szalagavató utáni vacsora, képzelheted, mennyi narancslé volt a narancslében az első tíz perc után...
2018. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Minden fizika és rajz óra pálinkázás volt nekem 10-12 osztályban.

(Most érettségizek)

2018. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Az alkoholt nagyon nem szeretik az iskolák. (Sajnos) Ha ez kiderül, az igazgatóval garantáltan dumálhatsz egy jót. Mi azt csináltuk(15 évesek voltunk), hogy beraktuk zacskóba, és lefedtük ruhával, mintha csak edzés cucc lenne, aztán iskola végén szépen kimentünk egy közeli térre és vedeltünk. Iskola területére sztem ne próbálj meg piát bevinni, inkább előtte igyál. 1dl Vodkától feltehetőleg nem sok bajod lesz, mi is csak sört ittunk(egész dobozzal), és igazság szerint nem nagyon éreztük utána. Mondjuk a 60kg-hez rohadtul nem mindegy, hogy milyen magas vagy, mert ha 160cm körül akkor meg se fogod érezni, ha meg 180 körül akkor 1-2dl vodkánál ne nagyon igyál többet. Sok boldogságot kívánok:)
2018. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok es koszonom h ertelmesen valaszoltatok
2018. máj. 22. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Iden kaptam igazgatoit 1 korty borert. Egyetlen tetves korty. Aztan beallitottak ugy hogy azt se tudom hol vagyok. Ha iszol, rajtad kivul ne tudja senki, mert sok a vamzer. Legyen nalad mindig rago es parfum ami elnyomja az alkohol szagot.
2018. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Gimiben suliidőben nem ittam. Utána OKJ-s képzésen volt egy ritka unalmas órám, az előtt rendszerint megittam egyik haverommal egy sört, de volt hogy 1 rövidet is, de nem az iskola területén, hanem a suli mögötti kisboltba vettük és az mögött ittuk meg.
2018. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg csak a súly számít ilyen esetben, a magasság nem! Miért bírná jobban egy alacsonyabb ember ha ugyanúgy 60kg!? Illetve számít a kipihentség, hogy mennyire és mivel van jól lakva az ember, mennyire van hozzászokva mennyi alkoholmenteset iszik közben stb. de a magasság pont nem. Ugyanakkor teljesen full éhgyomorra szerintem ne igyál vodkát.
2018. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan iskolán belül nem, viszont olyan tesi tanárunk volt, akit nem érdekelt mit csinálunk, így iskola körnél ső utunk volt a kocsma, ami pont utba esett. Bementünk, ittunk, aztán futás vissza.
2018. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!