Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittatok mar alkoholt szandekos...

Ittatok mar alkoholt szandekosan iskolaban?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogy ne legyetek reszegek csak az unalmas napokat egy kicsit feldobjatok( tenyleg csak addig hogy jol erezzetek magatokat) ?

En ehgyomorra gondoltam 1dl votkat tisztan

Kerlek ne szidjatok hanem a kerdesre valaszoljatok !

16/L

60kg



2018. máj. 22. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de anno egyik osztálytársam amolyan menősködésből egyszer. Sima fél literes műanyag üvegben hozta be, aztán ha jól emlékszem negyedik órán meg is itta az egészet. Hátul ült, de már itt megvolt neki a szerencséje, mert a tanár nem érezte meg, pedig azért volt illata. Szünetben meg már enyhén szólva be volt, konkrétan le is videóztuk, nem azért hogy benyomjuk csak poénból, nekem is megvan máig a felvétel, utána mutogattuk is neki,a z udvaron már a bokorba beleburult és hasonlók.


Aztán valszeg mi mentettük meg azzal, hogy rávettük, ne jöjjön be órára, hanem maradjon a wc-ben, aztán majd 5. óra után a tömeggel szépen kimegy az ajtón. :D A cuccait kivittük, aztán körülbelül ennyiben is amradt.


Az mondjuk más tészta, hogy pár hónapra rá kirúgták egy másik sráccal együtt, de akkor az más ügy volt. Akkoriban kezdődött az FB és voltak olyan ügyesek ketten, hogy a tanárokat nyilvánosan kezdték el kibeszélni, csak azzal nem számoltak, hogy tanár is látja. :D

2018. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ittam pár haverral még 9.-ben. Vettünk egy 0.7-es Kalinka vodkát, és azt iszogattuk történelem óra alatt. Bőven jól éreztük magunkat ennyitől. Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de nem is szégyellem. Viszont ennek ellenére én nem ajánlom, hogy ezt csináld. Ha lebuksz, simán ki is csaphatnak.
2018. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
1x iskola időben, iskola területén, tanteremben, gyakorlati órán. Meg is lett az eredménye. Köszi, jó buli volt, de legközelebb kihagyom. :)
2018. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi minden hozzam hasonlo allatnak elottem :D

Mi igy tanitasi idoben konkretan egyszer csinaltunk,tesi elott haverommal megittunk 6deci palinkat ketten az oltozoben.hat az kabare volt,raadasul pont ilyen ide-oda futkarozos hulyeseg,borultunk is parat.szerenc sere a tanart nem erdekelte.

Iskola teruleten joval tobbszor,evzaro,evnyito,szallagavato,ballagas,stb.oltozoben mindig ment a vegyeszkedes,altalaban olyan szag volt ilyenkor bent hogy aki beszagolt mar attol berugott :D

Az osztalykirandulasokrol nem is beszelve.mar a buszon elkezdtunk az utolson reggel 9kor,ugy hogy az elso program paintball volt...na az is szep volt,kb mintha botokra lottem volna,olyan volt az osztaly :Ddd

2018. jún. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
50%
Nálunk általános 5-6.ba ment a piálás már, boros kóla, sör, pálinka. Buktunk vele talán 1x osztályfőnöki lett asszem belőle. 7.es osztalykirandulason pialtunk, másnap reggelinel mondom osztalytarsamnak "b*** ki de másnapos vagyok " mögöttem állt a tanár, de nem lett belőle semmi. 8.ban mentem be egyszer fél üveg bor után, az úgy reggel etgyomorra megvagott. 2 vagy 3 orank tesi volt, örülök hogy túl éltem xD. Megvolt egyszer valami sulis rendezveny szinten 8ban ott szépen neztunk ki, konkretan estunk kelltunk..Középiskola szakmunkás révén már lazább volt, szunetekben rendszeresen pialtunk, volt egy osztalytarsam akit 2 év alatt csak betepve láttunk. Szakmunkasvizsgán pedig az osztály 3/4 legalább spicces volt :D. Szép diák évek :')
2018. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!